Zweryfikowani - 20.12.2012

Adamowicz Agata (Kraków)

Andersz Ryszard (Pleszew)

Andrzejewski Jacek (Poznań)

Arszelewski Bernard (Podkowa Leśna)

Asłanowicz Marcin (Warszawa)

Bardzyński Paweł (Pińczów)

Bartłomiejczyk Lech (Gliwice)

Bednarczyk Wiesław (Brzeg)

Bera Marcin (Oleśnica)

Białek Tomasz (Kępno)

Biały Sebastian (Warszawa)

Bieniarz Andrzej (Chmielnik)

Błachowiak Mariusz (Leszno)

Bobrowski Adam (Koniecbów)

Bogusławski Maciej (Piaseczno)

Bojarowski Jacek (Warszawa)

Boligłowa Przemysław (Konin)

Borecki Paweł (Wrocław)

Borkowski Jerzy (Radom)

Borowicz Czesław (Więcbork)

Borowicz Maciej (Poznań)

Borsiak Krzysztof (Plewiska)

Boruciński Paweł (Klaudyn)

Boryń Sławomir (Kwidzyn)

Bródka Paweł (Radom)

Bryniak Dariusz (Warszawa)

Brzeziński Marek (Odense Dania)

Brzeziński Waldemar (Nowe Miasto nad Pilicą)

Bubel Marcin (Wrocław)

Budnik Ryszard (Ciche)

Butryn Adam (Warszawa)

Chyba Szymon (Krotoszyn)

Cichońska Elżbieta (Warszawa)

Cygan Karol (Wola Pękoszewska)

Cyganiewicz Leszek (Kraków)

Czarkowski Norbert (Świebodzice)

Czubakowski Sławomir (Warszawa)

Dąbrowski Janusz (Nakło n/Notecią)

Deckert Jan (Poznań)

Doering Michał (Gdynia)

Domagała Marcin (Wrocław)

Domańska Anna (Bolesławiec)

Dominik Dawid (Rudniki)

Doroszuk Cezary (Biała Podlaska)

Duchiński Wojciech (Osielsko)

Dutkiewicz Maciej (Poznań)

Duźniak Dominik (Czyżowice)

Dworski Marek (Gliwice)

Dybowski Jarosław (Otwock)

Dyk Mirosław (Sosnowiec)

Dykiert Ryszard (Filipów)

Dymiński Marcin (Ząbki)

Dzięgiel Przemysław (Poznań)

Englert Paweł (Gdynia)

Erbel Piotr (Łódź)

Fabiański Czesław (Kalisz)

Fajto Janusz (Józefów)

Falfus Marcin (Dąbrowa Górnicza)

Fanslau Marek (Starogard Gdański)

Figat Mateusz (Maków-Kolonia)

Fijałkowski Robert (Wolsztyn)

Firla Łukasz (Cieszyn)

Fojt Bartłomiej (Poznań)

Foltynowicz Bernard (Szczecin)

Fraj Krzysztof (Piotrków Trybunalski)

Gajda Sławomir (Łask)

Gajewski Michał (Skarżysko-Kamienna)

Gałuszka Rafał (Gubin)

Gąsiewski Paweł (Warszawa)

Gbiorczyk Robert (Śmigiel Koszanowo)

Gehr Sebastian (Kraków)

Gill Jarosław (Gdynia)

Gliński Jarosław (Poznań)

Gładysz Dariusz (Częstochowa)

Gładysz Łukasz (Szczecin)

Gmiterek Tomasz (Lublin)

Goch Robert (Piaseczno)

Gocha Monika (Wrocław)

Golański Maciej (Poznań)

Gonciarz Andrzej (Lgota)

Goraj Ireneusz (Kraków)

Gorlewski Włodzimierz (Dąbrowa Górnicza)

Gottman Bogusław (Oświęcim)

Górka Marcin (Kraków)

Górnicki Radomir (Kościeliska)

Grądek Tomasz (Kraków)

Grewiński Tomasz (Warszawa)

Grobelny Marek (Warszawa)

Grygoruk Cezary (Szczecin)

Grzegorek Krzysztof (Poznań)

Hawryluk Ireneusz (Krasnystaw)

Hojka Ryszard (Wrocław)

Hreczański Jacek (Sochaczew)

Ilski Wojciech (Łódź)

Iwański Ryszard (Radom)

Jac Adam (Laski)

Jakubiec Maciej (Czeladź)

Janik Wojciech (Gorzów Wlkp.)

Jankowski Jerzy (Poznań)

Jarema Beata (Rudawa)

Jasiński Marcin (Nowy Sącz)

Jeremicz Marcin (Gdańsk)

Jędrycha Mariusz (Skierniewice)

Jucha Jacek (Goczałkowice Zdrój)

Jurasz Zygmunt (Zgorzelec)

Juszczak Grzegorz (Kraków)

Juszczyk Krzysztof (Szczecin)

Kacprzak Paweł (Łódź)

Kacpura Piotr (Radom)

Kaczmarski Robert (Parczew)

Kajetaniak Mariusz (Rybnik)

Kalenbach Julia (Łódź)

Kaliski Kamil (Inowrocław)

Kałuża Aleksander (Katowice)

Kamiński Marek Maciej (Chabielice)

Karaś Artur (Kozinki)

Karolak Marcin (Józefosław)

Karpiński Konrad (Wrocław)

Kasperski Artur (Poznań)

Kasprzak Marek (Gdynia)

Kaźmierczak Andrzej (Szczytniki)

Kaźmierczak Jarosław (Bezrzecze)

Kaźmierczuk Grzegorz (Wrocław)

Kądziela Rafał (Lidzbark Warmiński)

Kedrowski Jerzy (Warszawa)

Kędzior Mateusz (Poznań)

Kiciński Grzegorz (Szczecin)

Kieliszczyk Grzegorz (Wiązowna)

Kitajczuk Łukasz (Poznań)

Klamra Tomasz (Olsztyn)

Kmiecik Łukasz (Załom)

Kobierska Agnieszka (Gliwice)

Kobyliński Konrad (Jaworzno)

Kocimski Jan (Sochaczew)

Kocoń Tomasz (Wiązowna)

Kolasiński Jarosław (Warszawa)

Kolassa Ryszard (Skórcz)

Kołacz Wojciech (Warszawa)

Kołodziej Tadeusz (Wrocław)

Kompanowski Mariusz

Konieczny Jacek (Pyskowice)

Kordas Tomasz (Wołczkowo)

Korzeniowski Mateusz (Oława)

Kosatko Janusz (Bemowo Piskie)

Kotlenga Damian (Skwierzyna)

Kowalczyk Kamil (Warszawa)

Kowalski-Neukirch Henryk (Katowice)

Kozdra Krzysztof (Kraków)

Koziarski Maciej (Katowice)

Kozłowski Daniel Waldemar (Kwidzyn)

Kozłowski Jerzy (Warszawa)

Kozłowski Klaudiusz (Krzewina)

Kozłowski Łukasz (Sulechów)

Kozyrska Agnieszka (Sobótka)

Krawczak Krzysztof (Szczecin)

Krupa Piotr  (Chodzież)

Krupa Sławomir (Chodzież)

Krupiński Andrzej (Nakło nad Notecią)

Krypa Jan (Warszawa)

Krysiak Dariusz (Wrocław)

Krysmalski Maciej (Wolsztyn)

Krzeszowski Kamil (Nowy Sącz)

Krzos Ryszard (Bogatynia)

Krzysztofowicz Maarcin (Tarnów)

Krzyżewski Tomasz (Warszawa)

Księżak Bartłomiej (Warszawa)

Kubiak Łukasz (Luboń)

Kubis Adrian (Pławniowice)

Kuczok Mirosław (Wodzisław Śląski)

Kulas Bartosz (Bydgoszcz)

Kulbaczyński Jan (Kodeń)

Kulesza Adam (Strzegów)

Kulma Magdalena (Warszawa)

Kulon Sławomir (Polkowice)

Kurant Tomasz (Inowrocław)

Kuriata Marcin (Warszawa)

Kwiatkowski Paweł (Łask)

Lalko Danuta (Wrocław)

Lasek Dariusz (Kozy)

Lasota Grzegorz (Radom)

Linek Michał (Czechowice-Dziedzice)

Lipecka Bożena (Malbork)

Lis Piotr (Zarośle Cienkie)

Lisek Józef (Strzelce Opolskie)

Lisik Katarzyna (Kraków)

Liszka Piotr (Bytom)

Łabędzki Andrzej (Żernica)

Łabno Rafał (Tarnów)

Łaczny Maciej (Jelenia Góra)

Ławnicki Robert (Płock)

Łojewski Michał (Bielsko-Biała)

Łojko Michał (Drzonków)

Łoszewski Patryk (Warszawa)

Łukasiak Tomasz (Kłoczew)

Łużyńska Katarzyna (Police)

Łużyński Piotr (Zielona Góra)

Maciaszczyk Roman (Karwiniec)

Maciejewski Bogusław (Kwidzyn)

Macuga Paweł (Złotoryja)

Maj Grzegorz (Kielce)

Maksymiak Mateusz (Bytom)

Malinowski Marcin (Nowy Sącz)

Małecki Sławomir (Poznań)

Markowicz Grzegorz (Wrocław)

Markowski Wiesław (Tczew)

Materla Marek (Słupsko)

Matuszczyk Paweł (Gryfice)

Matuszewski Dariusz (Gdynia)

Maziarz Piotr (Warszawa)

Mazurek Ryszard (Tłuszcz)

Mączkowiak Dariusz (Poznań)

Michalik Wojciech (Szczecin)

Michalski Robert (Wołomin)

Michałowski Henryk (Poznań)

Miętka Jacek (Kraków)

Migdał Radosław (Warszawa)

Mijał Piotr (Oława)

Miller Jarosław (Łagów)

Miller Paweł (Łagów)

Miller Stefan (Łagów)

Miszczuk Artur (Szczecin)

Miszczuk Sebastian (Szczecin)

Mlost Tomasz (Wadowice)

Mokrzycki Rafał (Inowrocław)

Molek Mateusz (Bogumiłowice)

Moliński Tadeusz (Mirostowice Dolne)

Moys Tomasz (Kolincz)

Mrowiec Teresa (Blachownia)

Mrozek Janusz (Racibórz)

Mróz Maciej (Włodawa)

Mrzygłocki Andrzej (Lublin)

Mudziejewski Jarosław (Bydgoszcz)

Muszczek Piotr (Bliżyce)

Myszkowski Bolesław (Boguszów-Gorce)

Nadolski Tomasz (Prabuty)

Nadrowski Tomasz (Rusiec)

Nawrot Marcin (Luboń)

Nettmann Mateusz (Poznań)

Niwińska Alina (Wrocław)

Niwińska Anna (Chojnów)

Nojek Wiesław (Chorzów)

Nonas Piotr (Wrocław)

Nowaczewski Ryszard (Poznań)

Nowak Dariusz (Warszawa)

Nowicki Andrzej (Krapkowice)

Odolczyk Jerzy (Warszawa)

Odolczyk Joanna (Warszawa)

Olech Zbigniew (Szczecin)

Olechnowicz Robert (Dąbrowa Górnicza)

Olejnik Adam (Nowy Świętów)

Olędzki Sławomir (Warszawa)

Onuszczuk Bogdan (Lubin)

Opala Wojciech (Poznań)

Orlik Sebastian (Radom)

Paciejowski Tomasz (Radom)

Palmowski Maciej (Łódź)

Pasek Tomasz (Kraków)

Pawłowska Katarzyna (Warszawa)

Petza Maciej (Poznań)

Pędzikowski Stanisław (Lasowice)

Piechocki Jacek (Wrocław)

Pietrzycki Andrzej (Słupsk)

Pikoń Andrzej (Gliwice)

Piotrowski Mirosław (Kietrz)

Pirosz Wojciech (Radom)

Pogorzelski Marek (Warszawa)

Połowniak Andrzej (Warszawa)

Popiel Grażyna (Trzebnica)

Postołowska Katarzyna (Dębica)

Powideł Marcin (Lidzbark Warmiński)

Prusinowski Kamil (Kraków)

Przybysz Michał (Wrocław)

Puchała Piotr (Kraków)

Puławski Tadeusz (Nowy Targ)

Pułkownik Marcin (Piaseczno)

Pura Mirosław (Siemiatycze)

Radecki Jakub (Wrocław)

Rajtar Zbigniew (Kraków)

Raś Ryszard Marek (Przezmierowo)

Ratajczak Rajmund (Poznań)

Rębisz Mariusz

Rosa Leszek (Tłuszcz)

Równiak Michał (Cisia Wola)

Różycki Edward (Szczecin)

Ryba Wojciech (Krotoszyn)

Rykała Artur (Warszawa)

Rzepiecki Mariusz (Wrocław)

Rzepka Remigiusz (Mikołów)

Rzeszódko Stanisław (Andrychów)

Sadurski Krzysztof (Łaskarzew)

Saj Sławomir (Ostrołęka)

Sałkowska Aneta (Warszawa)

Sawicki Piotr (Białystok)

Selke Radosław Lucjan (Warszawa)

Serocka Danuta (Grudziądz)

Serocki Piotr (Marki)

Serocki Zbigniew Piotr (Grudziądz)

Seweryn Rafał (Gdynia)

Shumchyk Alena (Wrocław)

Siekierka Janusz (Słupsko)

Sieradzka Renata (Świdnica)

Sikora Tomasz (Świdwin)

Sitowski Paweł (Wilcza Górka)

Siwak Piotr (Rudna)

Skoczyński Leszek (Sztum)

Sobczak Dominik (Braniewo)

Sobczak Jarosław (Gliwice)

Sobczyk Krzysztof (Kutno)

Sobieraj Aleksander (Opole)

Socha Tomasz (Biecz)

Sokołowski Artur (Warszawa)

Spławski Piotr (Wrocław)

Sroka Paweł (Kowary)

Stasiewicz Wiera (Hajnówka)

Stępała Przemysław (Kraków)

Stokłosa Mirosław (Iwkowa)

Strzelec Wiesław (Radom)

Supeł Jacek (Wrocław)

Swoboda Daniel (Białe Błota)

Szczepański Tomasz (Jaworzno)

Szczot Andrzej (Wrocław)

Szczukiewicz Marcin (Wrocław)

Szczypiorski Szymon Piotr (Bydgoszcz)

Szeliga Wojciech (Imielin)

Szewczyk Artur (Stary Ciepielów)

Szewczyk Marek (Poznań)

Szopa Tomasz (Pruszków)

Szpyrka Mariusz (Poznań)

Szpyt Andrzej (Gubin)

Szrama Marian (Lębork)

Szulwach Paweł (Gdańsk)

Ścibor Krzysztof (Warszawa)

Śleboda Robert (Wołów)

Śliwa Krzysztof (Warszawa)

Śpiewak Daniel (Bielsko Biała)

Świątek Ewelina (Borzęcin Duży)

Świętuch Krzysztof (Wrocław)

Tarczyńska Halina (Warszawa)

Tonder Wojciech (Poznań)

Topolewicz Robert (Białystok)

Trawczyński Łukasz (Pionki)

Tuczyńska Julita (Wrocław)

Tumen-Ulzii Altangerel (Szczecin)

Tylek Rafał (Kraków)

Tymoszczyk Zbigniew (Sopot)

Urbańśki Grzegorz (Niedźwiedzica)

Wajda Justyna (Pyskowice)

Waleriańczyk Roman (Grzybowo)

Warot Krzysztof (Warszawa)

Warzocha Katarzyna (Tychy)

Wasilewski Paweł (Jaroty)

Wąsowska Jagoda (Piaseczno)

Wiciak Ziemowit (Starogard Gdański)

Widłak Janusz (Warszawa)

Wieczorek Katarzyna (Pleszew)

Wieczorek Mariusz (Warszawa)

Wielgusz Krzysztof (Gać)

Wieteska Waldemar (Raszyn)

Winkler Szymon (Rybnik)

Wiśniewska Beata (Warszawa)

Wiśniewski Marek (Warszawa)

Wiśniewski Paweł (Kraków)

Witczak Bartosz (Leszno)

Wojtyłło Krzysztof (Wrocław)

Wolanin Tomasz (Warszawa)

Wolny Krzysztof  (Zabrze)

Woyczyński Dariusz (Wrocław)

Woźniak Jarosław (Kraków)

Wójtowicz Paweł (Janów Lubelski)

Wydra Józef (Cychry)

Wypych Arkadiusz (Piotrków Trybunalski)

Wyrzykowski Andrzej (Gdańsk)

Zając Arkadiusz (Skórcz)

Zając Jacek (Kraśnik)

Zaręba Jolanta (Rzeszów)

Zatoński Zbigniew (Lublin)

Ząbkowski Piotr (Kraków)

Zborowski Piotr (Wrocław)

Zgoliński Piotr (Sulejówek)

Zielińska Anna (Warszawa)

Zielińska Beata (Kraków)

Zieliński Michał (Opole)

Ziętek Radosław (Wrocław)

Ziółkowski Stanisław (Nowy Dwór Mazowiecki)

Zych Dariusz (Piła)

Żeberkiewicz Dawid (Płock)

Żołnierczyk Katarzyna (Kraków)

Żołnierczyk Stanisław (Kraków)

Żurawski Paweł (Nowy Glinnik)

Żurowski Marcin (Kicin)


Dyplomy i odznaki zostały wysłane w dniu 22.12.2012r.