Zweryfikowani - 04.11.11

Korona Maratonów Polskich

Lista zweryfikowanych  w dniu 4.11.2011

 

Aleksandrowicz Krzysztof (Tczew)

Andrzejewski Marek (Szczecinek)

Bartków Kazimierz (Zgorzelec)

Bekacz Stanisław (Wyszęcice)

Bierlet Tomasz (Kwaśniów Górny)

Biesiada Paweł (Krzęcin)

Biskup Jacek (Gdańsk)

Błajet Marek (Suchy Las)

Bogdał Marek (Bogatynia)

Boguski Paweł (Toruń)

Bolimowski Andrzej (Warszawa)

Bolsęga Krzysztof (Kraków)

Borecki Stanisław (Piła)

Borkowski Jacek (Ząbkowice  Śląskie)

Breska Witold (Kościerzyna)

Bronowicki Ryszard (Stary Tomyśl)

Brzeziński Wojciech (Ścinawa)

Bugajski Tadeusz (Szczecin)

Burchardt Sławomir (Poznań)

Cały Sławomir (Opole)

Chmielewski Dariusz (Gdańsk)

Ciećwierz Dariusz (Błonie)

Ciennik Wiktor (Łódź)

Cieśla Wojciech (Warszawa)

Czarnota Kazimierz (Szczytno)

Czyżyk Rafał (Leszno)

Dalasiński Jan (Warszawa)

Dąbrowski Mariusz (Wołomin)

Dzideczek Ireneusz (Dąbrowa Górnicza)

Dziekoński Jacek (Konstancin - Jeziorna)

Fabryczny Klaudiusz (Sosnowiec)

Falkowski Piotr (Piaseczno)

Fidecki Wiesław (Poznań)

Frankenberg Małgorzata (Łódź)

Gandurski Waldemar (Gniezno)

Gizler Piotr (Oława)

Godycki-Ćwirko Andrzej (Łódź)

Gondek Andrzej (Warszawa)

Górecki Ryszard (Gliwice)

Górzycki Piotr (Gdynia)

Granat Mariusz (Kraków)

Grund Marek (Strzebiń)

Grzegorczyk Wojciech (Warszawa)

Guzik Leszek (Jaworze)

Hadam Jacek (Dachnów)

Hadam Michał (Luboń)

Hałgas Agnieszka (Wałbrzych)

Hałgas Paweł (Wałbrzych)

Hinnel Grzegorz (Szczecin)

Hipnarowicz Piotr (Warszawa)

Hreczański Paweł (Blachownia)

Hulin Sebastian (Katowice)

Hull Dawid (Kraków)

Jamróz Mariola (Kielce)

Jarosz Jarek (Opole)

Jeleń Marcin (Szczecin)

Jęczmyk Jakub (Zakopane)

Jońca Paweł (Warszawa)

Kaciłowicz Jacek (Opole)

Kaczmarczyk Stanisław (Stargard Szczeciński)

Kalinowski Grzegorz (Bielany Wrocławskie)

Kałusek Jacek (Gaszowice)

Kamińska Karolina (Kraków)

Kanownik Michał (Warszawa)

Kilan Zbigniew (Szczekociny)

Klimasz Zbigniew (Rzeszów)

Kobus Adam (Gardno)

Kołodziej Sebastian (Kwaśniów Dolny)

Komajda Jarosław (Solec Kujawski)

Koper Adam (Skórka)

Kosałka Edward (Żary)

Kosatko Mariusz (Gdynia)

Kosowski Łukasz (Jędrzejów)

Kostrzewa Robert (Wieluń)

Kowalski Adrian (Wola Pasikońska)

Kozłowski  Daniel (Lębork)

Kozłowski Antoni (Kaczory)

Krause Dariusz (Radlin)

Kuczyński Piotr (Poznań)

Kufel Tomasz (Zielona Góra)

Kurpiewski Grzegorz (Darłowo)

Kurzawski Jerzy (Łódź)

Kuśmirek Krzysztof (Lublin)

Kwaśnik Andrzej (Warszawa)

Landa Emil (Krosno)

Leciak Michał (Toruń)

Lemieszek Grzegorz (Łódź)

Leoniak Grzegorz (Warszawa)

Lesik Tomasz (Lubliniec)

Lewandowski Marek (Żary)

Lis Sławomir (Ostrołęka)

Lisiewicz Michał (Warszawa)

Łazinka Krzysztof (Gniezno)

Łukaszewski Mariusz (Poznań)

Mackiewicz Olgierd (Szczecin)

Madejski Radosław (Kraków)

Makowski Krzysztof (Zgorzelec)

Malinowski Witold (Nowy Sącz)

Malmon Rafał (Szydłowiec)

Mamla Zbigniew (Warszawa)

Manoch Artur (Poznań)

Maślak Radosław (Gdynia)

Materna Roman (Rzeszów)

Michalczuk Sławomir (Olsztyn)

Mielnik Krzysztof (Lipno)

Mika Mateusz (Orzesze)

Misiorny Radosław (Poznań)

Mitrofaniuk Marek (Łosice)

Mogiełka Piotr (Oleśnica)

Matlak Sławomir (Wyszków)

Mroskowiak Anna (Poznań)

Mucha Jacek (Pruszków)

Nowak Grzegorz (Czeladź)

Olesik Marcin (Tarnów)

Olenicz Artur (Nowy Sącz)

Orzech Przemysław (Poznań)

Owczarek Jacek (Oleśnica)

Pachliński Ireneusz (Poznań)

Pakalski Bogusław (Toruń)

Paradowski Tomasz (Kraków)

Paweł Przybylak (Mosina)

Pazowski Wiesław (Wielkie Oczy)

Pędziwiatr Robert (Blachownia)

Piechota Krzysztof (Stargard Szczec.)

Pieniążek Piotr (Częstochowa)

Piskurewicz Aleksander (Warszawa)

Piwowarek Paweł (Libiąż)

Rawski Łukasz (Maków Podhalański)

Rogacz Łukasz (Dąbrowa Górnicza)

Romańczuk Arkadiusz (Łódź)

Roszkowski Tomasz (Warszawa)

Roszkowski Wojciech (Warszawa)

Rutkowski Grzegorz (Reszel)

Rutkowski Sławomir (Warszawa)

Rutkowski Zygmunt (Nowa Dęba)

Sadek Rafał (Poznań)

Satko Jacek (Tarnów)

Sąsiadek Maciej (Ropczyce)

Schmidt Jacek (Szczecin)

Sender Andrzej (Wieliczka)

Serafin Dariusz (Zakopane)

Siemiński Radosław (Kraków)

Skrzypczak Olaf (Szczecin)

Skwirut Michał (Warszawa)

Sławski Piotr (Łódź)

Sobański Arkadiusz (Myślibórz)

Sobański Tomasz (Myślibórz)

Sobczyk Gabriela (Racibórz)

Sobol Kamil (Kraków)

Spychała Stanisław (Wronki)

Stachowicz Michał (Jodłownik)

Staszkiewicz Dorota (Olsztyn)

Staszkiewicz Rafał (Olsztyn)

Stawicki Zdzisław (Blachownia)

Stępkowski Andrzej (Wrocław)

Szczotka Łukasz (Cisiec)

Szygenda Waldemar (Konin)

Szymkiewicz Tomasz (Kielce)

Szyszkowski Włodzimierz (Warszawa)

Śleboda Ryszard (Wołów)

Świderski Dariusz (Warszawa)

Toboła Zbigniew (Kraków)

Turski Bogdan (Zabierzów Bocheński)

Tymiński Krzysztof (Gdańsk)

Tyras Andrzej (Częstochowa)

Ulatowski Ireneusz (Brzeg Dolny)

Urban Mieczysław (Rawicz)

Urbański Rafał (Częstochowa)

Waleriańczyk Roman (Grzybowo)

Warwas Artur (Wrocław)

Wasilewski Marcin (Gdynia)

Wilgocki Tomasz (Łódź)

Wilgusz Krzysztof (Gać)

Wiśniewski Marian (Częstochowa)

Wódz Maciej (Lesznowola)

Wróbel Sebastian (Wrocław)

Zagrobelny Radosław (Wrocław)

Zając Arkadiusz (Wieluń)

Zakrzewski Jacek (Dankowice)

Zakrzewski Paweł (Nekla)

Zarzecki Adrian (Tłuszcz)

Zelek Jan (Koszalin)

Zembik Grzegorz (Gryfino)

Zimniak Łukasz (Oleśnica)

Ziółkowski Przemysław (Jutrosin)

Zygmańska Joanna (Poznań)

Żuk Marcin (Piaseczno)