„Żużel JEST w Krakowie”

Informacja prasowa„Żużel JEST w Krakowie” pod takim hasłem rozpoczęła się kampania reklamowo – promocyjna klubu żużlowego Speedway Wanda Instal Kraków, którego celem sportowym w trwającym sezonie jest awans do wyższej ligi żużlowej w naszym kraju.

Billboardy kampanii „ Żużel JEST w Krakowie” zawisły w kilkunastu miejscach Krakowa  w poniedziałek 14 lipca i będą zachęcały do szerszego wspierania Speedway Wandy  Instal Kraków przez najbliższy miesiąc. 

 

Kampania jest jedną z pierwszych tego typu w Polsce a jej termin jest nieprzypadkowy. Wanda wkracza w decydującą fazę walki  o awans i już 3go sierpnia, w szlagierowo zapowiadającym się meczu, podejmie drużynę  z Ostrowa Wlkp. 

 

„Jestem dumny i cieszę się, że przy wsparciu naszych sponsorów, po raz pierwszy w historii naszego klubu możemy promować nasz sport na tak szeroką skalę. Hasło kampanii „Żużel JEST w Krakowie”, z nieprzypadkowym podkreśleniem słowa JEST, mam nadzieję dotrze do sympatyków „czarnego sportu” w Krakowie i jego okolicach i wyraźnie przypomni, że taka rozrywka JEST dostępna do obejrzenia przy ul. Odmogile 1B w Krakowie. W ostatnim okresie czasu pozyskaliśmy kilku znaczących sponsorów. Liczę, że kolejne firmy dostrzegą korzyści ze sponsorowania krakowskiego żużla. Wierzę także, że kampania zwróci uwagę nowych kibiców, a tym samym pomoże w wyczekiwanym przez klub awansie do wyższej ligi. Żużel na stadionie Wandy ma szansę być realną alternatywą dla innych zawodów sportowych organizowanych w naszym mieście a mecze Wandy gromadzą coraz większą grupę sympatyków speedwaya. – mówi Paweł Sadzikowski Prezes Krakowskiego Klubu Żużlowego.

 

W przekazie reklamowym kampanii na billboardach, został wykorzystany wizerunek Martyny Czachorskiej, jednej z krakowskich żużlowych podprowadzających, która reprezentuje Polskę i klub żużlowy z Krakowa w prestiżowym cyklu Speedway European Championship (SEC).

 

„Żużel to sport lubiany przez Polaków, pełen emocji i adrenaliny. W najbliższym meczu z pewnością ich nie zabraknie. Przygotowujemy się solidnie do zawodów od strony sportowej i organizacyjnej. Planujemy konkursy dla młodszych i starszych kibiców związane z kampanią, więc akcja „Żużel jest w Krakowie” będzie miała kolejne odsłony. Zapraszam wszystkich kibiców do udziału  w tym wydarzeniu.” – dodaje Paweł Sadzikowski.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Paweł Sadzikowski, Prezes Krakowskiego Klubu Żużlowego

K: + 48 530 265 955

E: pawel.sadzikowski@speedwaywanda.pl

W: www.speedwaywanda.pl

 

 

Wanda Żużel