Zobacz prawdziwe ?EMOCJE W SPORCIE?!

Zapraszamy do obejrzenia nowej wystawy fotograficznej ?Emocje w sporcie?, która do 19 kwietnia jest eksponowana na Małym Rynku w Krakowie, od strony ulicy Mikołajskiej.

Celem wystawy fotograficznej, będącej kontynuacją poprzedniej ekspozycji, (w ubiegłym roku funkcjonowała pod nazwą „Kraków nie tylko zabytkami stoi") jest prezentacja oraz promocja imprez sportowych organizowanych w Krakowie, takich jak m.in: Cracovia Maraton, Skandia Maraton Lang Team, Tour de Pologne czy Bieg Trzech Kopców. Kluczową rolę odgrywają ujęcia okazywania emocji, które są nieodłącznym elementem rywalizacji w sporcie.

Wystawa zachęca wysoką jakością i profesjonalizmem zdjęć, jak również unikalną perspektywą i ujęciami. Kraków jest zaprezentowany jako miasto emocji sportowych oraz idealne miejsce do organizacji wydarzeń sportowych. Wszyscy odwiedzający wystawę mają możliwość spojrzenia na Kraków oczami sportowca.

Wystawa „Emocje w sporcie" to ekspozycja otwarta - udostępniana bezpłatnie każdemu i mobilna - pojawi się w różnych częściach Krakowa, o czym będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia „Emocji w sporcie"!