Znamy laureatów walentynkowego konkursu dla par!

Walentynkowy konkurs dla par, w którym nagrodą były dwa pakiety startowe Półmaratonu w Ołomuńcu oraz pobyt w tym czeskim mieście w dniach 19-22 czerwca 2015 roku został rozstrzygnięty! Zwycięzcami zostali Katarzyna Majchrzak i Michał Rdzanek!

Jury wybrało laureatów spośród par, które spełniły oba warunki konkursu –  napisały pracę pod tytułem „Nasza biegowa historia” oraz przesłały zdjęcie ze wspólnego treningu.

 

 

 

Praca zwycięzców konkursu:

Zwykło się mówić: „by razem przejść przez życie”. A jakby spróbować przez życie razem „przebiec”? Czasu tak mało, a miejsc niezwykłych ilość niezliczona. Ona zaczęła bieganie na studiach. On wrócił do biegania kilka lat temu przypominając sobie lata młodości spędzone na lekkoatletycznym stadionie. I w sumie chciał spełnić marzenie o maratonie. Nie zakładał, że spełni marzenie o drugim człowieku. Raz zimową porą minęli się na błoniach krakowskich. Innym razem wracali wspólnie z zawodów. I biegali dalej, każde swoją ścieżką w stronę.. ku sobie. Dziś z jedną mapą i po tym samym szlaku. I nieważne, czy to biegowy spacerek po wąskich uliczkach Trogiru z przerwą na kawę w uroczej kawiarni, czy ciężka wyprawa biegowa po tatrzańskich szlakach – bo takie też się zdarzają. Uśmiechając się do siebie przemierzają kilometry w butach biegowych wypełniając kolejne szuflady wspomnień w swoich głowach. I po każdej wyprawie wracając do domu ona zadaje pytanie „to gdzie mnie zabierzesz następnym razem?”

 

Gratulujemy zwycięzcom konkursu, a wszystkim uczestnikom winszujemy kreatywności i pomysłowości oraz dziękujemy za nadesłane prace i zdjęcia!

 

Do startu w imprezie organizowanej 22 czerwca zaprosili: Miasto Ołomuniec oraz Prague International Marathon – Organizator ligi biegowej RunCzech.