Znamy komplet półfinalistów MP w siatkówce plażowej

W ostatnim dniu Orlen Finału Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet i Mężczyzn Kraków 2014 w rozegranych przed południem meczach ćwiercfinałowych wyłonieni zostali ostatni uczestnicy półfinałów. Z parą Kądzioła/Szałankiewicz zmierzy się duet Kantor/Łosiak, a z drużyną Witczak/Wojtasik zespół Lech/Sobczak.

Oba ćwierćfinały były bardzo zacięte i ostateczne rozstrzygnięcia zapadły dopiero po tie-breakach. Mimo wygranych w pierwszych setach, z walką o medale pożegnali się Adam Parcej i Mateusz Radojewski, ulegając Piotrowi Kantorowi i Bartoszowi Łosiakowi 1-2 (21-13, 16-21, 15-11) oraz aktualni mistrzowie świata U21 Kacper Kujawiak i Michał Bryl, którzy przegrali z Jarosławem Lechem i Sebastianem Sobczakiem (1-2; w setach 21-16, 11-21, 6-15). Sczególnie zaimponowali Lech i Sobczak, w drugim secie i tie-breaku wykorzystując siłę doświadczenia i pozbawiając złudzeń młodszych kolegów.

 

Mecz Michał Kądzioła/Jakub Szałankiewicz -Piotr Kantor Bartosz Łosiak rozpocznie się o godz. 14.00, a spotkanie Dominik Witczak/ Damian Wojtasik - Jarosław Lech/Sebastian Sobczak o godz. 15.00.

 

Przegrani z pólfinałów zmierzą się w meczu o 3. miejsce o godz. 17.00, a zwycięzcy zagrają w finale o godz. 18.00

 

Zapraszamy na obiekty KS Wanda przy ul. Bulwarowej 39, obok Zalewu Nowohuckiego!

 

Wszystkie powyższe spotkania można również obejrzeć "na żywo" w Polsacie Sport.