ZIS na Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ 2017

Przedstawiciele Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie uczestniczyli w Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ 2017, które w dniach 23-24 marca odbyło się na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

ZIS miał swoje stoisko na targach SPORTBIZ EXPO, a jego przedstawiciel – Robert Strupiechowski podczas wystąpienia zaprezentował działalność jednostki w zakresie organizacji imprez sportowych i realizacji inwestycji.

W ramach Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ 2017 – będącego największym wydarzeniem integrującym branżę sportową i biznesową w Europie Środkowo-Wschodniej – 23 marca odbyła się XIII Gala Sportu i Biznesu. Zwycięzcy Nagród Biznesu Sportowego za rok 2016 zostali wyłonieni przez Kapitułę Statuetek DEMES, złożoną ze specjalistów zajmujących się marketingiem sportowym, przedstawicieli świata nauki oraz mediów. Wydarzeniem Sportowym Roku wybrano Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn Polska 2016, których centralnym punktem była TAURON Arena Kraków, gdzie rozegrane zostały m.in. mecze półfinałowe, mecz o 3. miejsce i wielki finał imprezy. Pełna lista laureatów znajduje się TUTAJ.