Zdobywcy Królewskiej Triady Biegowej 2018

Msc Nazwisko Imię Płeć Kraj Klub L. start Suma
1 LUBIENIECKI MACIEJ M POL Lacho Team 3 04:42:02 Pobierz dyplom
2 VALLEJO EDUARDO M POL JacekBiega Running Team 3 04:54:33 Pobierz dyplom
3 GROŃ KRYSTIAN M POL TAK DLA TRANSPLANTACJI 3 05:00:33 Pobierz dyplom
4 AUGUSTYŃSKI SYLWESTER M POL Lacho Team 3 05:04:37 Pobierz dyplom
5 WACHLA RAFAŁ M POL TourSport Running Team 3 05:05:42 Pobierz dyplom
6 STRĘKOWSKI PAWEŁ M POL ITMBW Kraków 3 05:08:49 Pobierz dyplom
7 ŻUCHOWSKI DANIEL M POL Nowa Huta Team 3 05:09:52 Pobierz dyplom
8 MALINA PIOTR M POL Poranny Patrol 3 05:13:40 Pobierz dyplom
9 SZYRMER SŁAWEK M POL 3 05:16:14 Pobierz dyplom
10 KRZYSZTOFIK MARIUSZ M POL R7 3 05:18:12 Pobierz dyplom
11 PODGÓRSKI JERZY M POL Lacho Team 3 05:22:01 Pobierz dyplom
12 DASZYK KONRAD M POL ITMBW Kraków 3 05:22:08 Pobierz dyplom
13 NOWICKI MATEUSZ M POL 3 05:22:17 Pobierz dyplom
14 LISTWAN MICHAŁ M POL 3 05:22:41 Pobierz dyplom
15 OBSZYŃSKI KRZYSZTOF M POL KRIS 3 05:25:55 Pobierz dyplom
16 BRZYSKI MACIEJ M POL -Eskadra Kraków 3 05:28:46 Pobierz dyplom
17 SOSNOWSKI ROMAN M POL Lacho Team 3 05:30:28 Pobierz dyplom
18 MAJ TADEUSZ M POL AZS AWF Kraków Masters 3 05:31:56 Pobierz dyplom
19 SNARSKI DARIUSZ M POL 3 05:32:13 Pobierz dyplom
20 BARTULA PIOTR M POL Chciałem se pobiegać 3 05:33:38 Pobierz dyplom
21 STANISZEWSKI ARTUR M POL Kraków Airport Running Team 3 05:33:48 Pobierz dyplom
22 MEUS MARCIN M POL AZS AWF Masters Kraków 3 05:33:55 Pobierz dyplom
23 DANHOFER KRZYSZTOF M POL 3 05:34:16 Pobierz dyplom
24 PIERZAK OLGA K POL LACHO TEAM 3 05:35:55 Pobierz dyplom
25 KOWALCZYK ROMAN M POL Klub Biegacza AZS UEK 3 05:36:31 Pobierz dyplom
26 MACIOŁ ANDRZEJ M POL Eskadra Kraków 3 05:36:48 Pobierz dyplom
27 BORSZOWSKI ZBIGNIEW M POL Zabierzów Biega 3 05:37:20 Pobierz dyplom
28 LATAŁA KRZYSZTOF M POL BIEGMYZSERCEM.PL 3 05:37:37 Pobierz dyplom
29 PIOTROWSKI ANDRZEJ M POL Poranny Patrol 3 05:38:18 Pobierz dyplom
30 KENIG MACIEJ M POL Zabierzów Biega,Turkucie Podjadki 3 05:38:20 Pobierz dyplom
31 ZAJĄC SŁAWOMIR M POL 3 05:38:53 Pobierz dyplom
32 KOSTRZEWA PAWEŁ M POL ITMBW Kraków 3 05:38:53 Pobierz dyplom
33 MASTALERZ KRZYSIEK M POL Aloha Running Team 3 05:39:03 Pobierz dyplom
34 NYCZ MAREK M POL ITMBW Kraków 3 05:39:08 Pobierz dyplom
35 BOJKOWSKI MACIEJ M POL Delphi Running Team 3 05:42:01 Pobierz dyplom
36 BUŁECZKA PAWEŁ M POL Rajsport Active 3 05:42:17 Pobierz dyplom
37 KLUKOSZOWSKI MAREK M POL 3 05:44:40 Pobierz dyplom
38 DOBRZAŃSKI TOMASZ M POL RUNNINGPERFORMANCE.PL/ BBL KRAKÓW 3 05:45:52 Pobierz dyplom
39 JUDA MARCIN M POL :O 3 05:47:08 Pobierz dyplom
40 WŁODARCZYK PIOTR M POL Kraków Nowa Huta 3 05:47:28 Pobierz dyplom
41 DZIOPA ADAM M POL AZS AWF Kraków Masters 3 05:49:04 Pobierz dyplom
42 TOBERA ŁUKASZ M POL 3 05:49:28 Pobierz dyplom
43 LECH JACEK M POL Świebodzińska Grupa Biegowa 3 05:49:32 Pobierz dyplom
44 SOKÓŁ KRZYSZTOF M POL ITMBW Kraków 3 05:49:39 Pobierz dyplom
45 OLESIAK GRZEGORZ M POL Eskadra Kraków/Los Pantalones Rojos 3 05:49:47 Pobierz dyplom
46 ORLAK MICHAŁ M POL 3 05:50:04 Pobierz dyplom
47 GAŁAŚ ALEKSANDER M POL 3 05:50:09 Pobierz dyplom
48 KOS ADRIAN M POL Doti Smolec 3 05:50:11 Pobierz dyplom
49 BABULA MATEUSZ M POL 3 05:50:12 Pobierz dyplom
50 KOŻUCH PIOTR M POL 3 05:50:22 Pobierz dyplom
51 RAJSKI MIROSŁAW M POL Ekipa z Tarnowa 3 05:50:23 Pobierz dyplom
52 ROGOZIŃSKI ŁUKASZ M POL ITMBW Kraków 3 05:52:08 Pobierz dyplom
53 MORAWA MATEUSZ M POL Lacho Team 3 05:52:13 Pobierz dyplom
54 DYRGA SEBASTIAN M POL Muay Running Team 3 05:53:15 Pobierz dyplom
55 CHŁOPEK KAZIMIERZ M POL Kraków 3 05:54:08 Pobierz dyplom
56 KUĆ JAROSŁAW M POL Lacho Team 3 05:54:46 Pobierz dyplom
57 ŁABNO WALDEK M POL Dotsport 3 05:55:09 Pobierz dyplom
58 WIERTEK HENRYK M POL 3 05:55:11 Pobierz dyplom
59 OPALIŃSKI MICHAŁ M POL SpeedTeam Dębica 3 05:55:30 Pobierz dyplom
60 NOWICKI MATEUSZ M POL 3 05:55:57 Pobierz dyplom
61 OLCHAWSKI SŁAWOMIR M POL AKADEMIA PIŁKARSKA CHAMPIONS BRZESKO 3 05:57:13 Pobierz dyplom
62 POTEMPA JONASZ M POL 4Move Team 3 05:57:24 Pobierz dyplom
63 RADWAN JAREK M POL - 3 05:57:51 Pobierz dyplom
64 ZAJĄC PIOTR M POL ZAJAC team 3 05:57:53 Pobierz dyplom
65 CZYŻEWSKI MARCIN M POL 3 05:58:10 Pobierz dyplom
66 GRANAT MARIUSZ M POL M&M Team Kraków 3 05:58:13 Pobierz dyplom
67 WRONA KAZIMIERZ M POL RSM Mielec 3 05:59:21 Pobierz dyplom
68 GĄTKIEWICZ PAWEŁ M POL 3 05:59:31 Pobierz dyplom
69 TARGOSZ ROBERT M POL Wataha Runners Grojec 3 05:59:36 Pobierz dyplom
70 KANIA TOMASZ M POL 3 06:00:09 Pobierz dyplom
71 FIECEK PAWEŁ M POL Świnki trzy 3 06:00:26 Pobierz dyplom
72 KANIA TOMASZ M POL 3 06:00:26 Pobierz dyplom
73 NIEDŹWIADEK PIOTR M POL 3 06:00:31 Pobierz dyplom
74 SALAMON ARKADIUSZ M POL ITMBW Kraków 3 06:00:36 Pobierz dyplom
75 BRACHMAN ZDZISŁAW M POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 3 06:00:56 Pobierz dyplom
76 PĘCEK MARIUSZ M POL 3 06:01:50 Pobierz dyplom
77 KSIĄŻEK MIROSŁAW M POL Leo 3 06:01:59 Pobierz dyplom
78 GĄTKIEWICZ PAWEŁ M POL 3 06:02:27 Pobierz dyplom
79 BONCOL WOJCIECH M POL 3 06:02:38 Pobierz dyplom
80 PLETI MARCIN M POL Poland Business Run 3 06:02:39 Pobierz dyplom
81 GIERLICKI BARTOSZ M POL PKO Bank Polski 3 06:02:44 Pobierz dyplom
82 ORZECHOWSKI ARKADIUSZ M POL Miechowicka Grupa Biegowa 3 06:03:00 Pobierz dyplom
83 LINARD PIOTR M POL Ekipa z Tarnowa 3 06:03:27 Pobierz dyplom
84 MATYASZEK WALDEMAR M POL Ekipa z Tarnowa 3 06:04:24 Pobierz dyplom
85 GAWLIK SŁAWEK M POL MarcinSwiercTEAM 3 06:04:31 Pobierz dyplom
86 OPAŁEK ŁUKASZ M POL Krwawe Suty Run&Bike 3 06:04:46 Pobierz dyplom
87 ZIEMNIK MACIEJ M POL 3 06:04:57 Pobierz dyplom
88 BIEŃ KAROL M POL RUNNINGPERFORMANCE.PL/ BBL KRAKÓW 3 06:05:01 Pobierz dyplom
89 PIETROSZEK RAFAL M POL UBS Team // Aktywna Pszczyna 3 06:06:01 Pobierz dyplom
90 HODANA TOMASZ M POL Eskadra Kraków 3 06:06:15 Pobierz dyplom
91 JASKÓLSKI KRZYSZTOF M POL BBL Gubin 3 06:06:18 Pobierz dyplom
92 SURÓWKA TOMASZ M POL Biegam bo lubię 3 06:06:34 Pobierz dyplom
93 WYRĘBEK MACIEJ M POL Kraków 3 06:07:02 Pobierz dyplom
94 SZCZEPANEK ŁUKASZ M POL 3 06:07:12 Pobierz dyplom
95 KUCMIERCZYK GRZEGORZ M POL Wisla Krakow 3 06:07:42 Pobierz dyplom
96 BOCHENEK KRZYSZTOF M POL 3 06:08:08 Pobierz dyplom
97 WIKTOROWSKA ŁUCJA K POL FLAWLESS RUNNERS ZMAA 3 06:08:54 Pobierz dyplom
98 ŚMIGA KLAUDIUSZ M POL 3 06:09:23 Pobierz dyplom
99 BEDNARZ GRZEGORZ M POL 3 06:09:59 Pobierz dyplom
100 SZCZECIŃSKI MAREK M POL Team Pińczów 3 06:10:08 Pobierz dyplom
101 KUBIT PIOTR M POL 3 06:10:16 Pobierz dyplom
102 GRZYB PAWEŁ M POL -Eskadra Kraków 3 06:10:52 Pobierz dyplom
103 JASKÓLSKI KRZYSZTOF M POL BBL Gubin 3 06:11:16 Pobierz dyplom
104 KALICKI BOGDAN M POL 3 06:12:00 Pobierz dyplom
105 JASKÓLSKI KRZYSZTOF M POL BBL Gubin 3 06:12:31 Pobierz dyplom
106 WĄCHAL PRZEMYSŁAW M POL 3 06:12:33 Pobierz dyplom
107 WOLLNY KAMIL M POL Eko-Okna Runners 3 06:12:47 Pobierz dyplom
108 OSIKA MAREK M POL ITACY BIEGACZE 3 06:13:29 Pobierz dyplom
109 GAWŁOWICZ BARTŁOMIEJ M POL NAUKA BIEGA 3 06:13:45 Pobierz dyplom
110 DRONSZCZYK PIOTR M POL 3 06:14:08 Pobierz dyplom
111 MAŹNICA ŁUKASZ M POL Znikający punkt 3 06:14:34 Pobierz dyplom
112 SKOWRONEK MARCIN M POL 3 06:15:38 Pobierz dyplom
113 SAMEL PIOTR M POL 3 06:15:44 Pobierz dyplom
114 SŁOWIKOWSKI PAWEŁ M POL Kosovo 3 06:15:45 Pobierz dyplom
115 KOCOŃ PAWEŁ M POL Hospicjum ALMA SPEI 3 06:15:50 Pobierz dyplom
116 KOŻUCH MARCIN M POL 3 06:15:50 Pobierz dyplom
117 GĄTKIEWICZ PAWEŁ M POL 3 06:16:00 Pobierz dyplom
118 BOCHENEK KRZYSZTOF M POL 3 06:16:26 Pobierz dyplom
119 KAMIŃSKI JAROSŁAW M POL NiezniszczalniRunTeam 3 06:16:28 Pobierz dyplom
120 BANAS ADRIAN M POL 3 06:16:36 Pobierz dyplom
121 PYRCZAK PAWEŁ M POL 3 06:16:46 Pobierz dyplom
122 TEKIELI MAREK M POL ASICS FOREVER FRONTRUNNERSI NEVER 3 06:16:54 Pobierz dyplom
123 NOWICKI TOMASZ M POL 3 06:16:55 Pobierz dyplom
124 NAWIERSKI MAREK M POL 3 06:17:22 Pobierz dyplom
125 MICHNICKI PAWEŁ M POL 3 06:17:24 Pobierz dyplom
126 JASKÓLSKI KRZYSZTOF M POL BBL Gubin 3 06:17:29 Pobierz dyplom
127 SIENIAWSKI PIOTR M POL 3 06:17:46 Pobierz dyplom
128 JABŁOŃSKI PAWEŁ M POL Kudowscy Miłośnicy Biegania 3 06:18:16 Pobierz dyplom
129 LASEK TOMASZ M POL 3 06:18:18 Pobierz dyplom
130 JANIK PAWEŁ M POL Ekipa z Tarnowa 3 06:18:27 Pobierz dyplom
131 PYTLIK WOJCIECH M POL Heineken Krakow Running Club 3 06:18:30 Pobierz dyplom
132 GĄTKIEWICZ PAWEŁ M POL 3 06:18:56 Pobierz dyplom
133 SADŁO ŁUKASZ M POL Aktywna Kazimierza 3 06:19:18 Pobierz dyplom
134 BARTKOWIAK DARIUSZ M POL ITMBW Kraków 3 06:19:29 Pobierz dyplom
135 BANAŚ ŁUKASZ M POL 3 06:19:59 Pobierz dyplom
136 CIURKOT MARCIN M POL SpeedTeam Dębica 3 06:20:23 Pobierz dyplom
137 BAJDAŁA PAWEŁ M POL 3 06:20:34 Pobierz dyplom
138 SZWAGIERCZAK BARTOSZ M POL ITMBW Kraków 3 06:20:35 Pobierz dyplom
139 PIETRAS SŁAWOMIR M POL ITMBW Kraków 3 06:21:09 Pobierz dyplom
140 SROKA KRZYSZTOF M POL 3 06:21:19 Pobierz dyplom
141 CIERNIAK JAROSŁAW M POL druzyna szpiku 3 06:21:22 Pobierz dyplom
142 KLUCZYŃSKA SYLWIA K DEU 3 06:21:24 Pobierz dyplom
143 WIEWIÓRA KRZYSZTOF M POL 3 06:21:51 Pobierz dyplom
144 KALAS MARCIN M POL 3 06:22:13 Pobierz dyplom
145 KOPEĆ MATEUSZ M POL 25 Batalion Logistyczny 3 06:23:06 Pobierz dyplom
146 SIPIERA TOMEK M POL tomaszsipiera.pl 3 06:23:07 Pobierz dyplom
147 KURCZAB JUSTYNA K POL 3 06:23:07 Pobierz dyplom
148 PAJAK WOJCIECH M POL Mocni Pomocni 3 06:23:09 Pobierz dyplom
149 WIERZBICKI PIOTR M POL Eskadra Kraków 3 06:23:27 Pobierz dyplom
150 POSŁAJKO MARIUSZ M POL JoGaMP 3 06:23:28 Pobierz dyplom
151 MIARA FABIAN M POL Przeworska Grupa Biegowa 3 06:23:30 Pobierz dyplom
152 WRĘCZYCKI IRENEUSZ M POL 3 06:23:48 Pobierz dyplom
153 STACHURSKI DANIEL M POL 3 06:24:02 Pobierz dyplom
154 WASIK MARCIN M POL 3 06:24:17 Pobierz dyplom
155 FUDALI JAKUB M POL 3 06:24:17 Pobierz dyplom
156 SUCHANEK DOMINIK M POL 3 06:24:47 Pobierz dyplom
157 DZIOB GRZEGORZ M POL Witar 3 06:25:00 Pobierz dyplom
158 LESZCZYŃSKI MICHAŁ M POL ITMBW Kraków 3 06:25:02 Pobierz dyplom
159 BIJOTA JANUSZ M POL 3 06:25:03 Pobierz dyplom
160 MATEJSKI PAWEŁ M POL State Street 3 06:25:06 Pobierz dyplom
161 BRONICKI GRZEGORZ M POL 3 06:25:10 Pobierz dyplom
162 NOWAKOWSKI IZYDOR M POL ANWA TOYOTA 3 06:25:10 Pobierz dyplom
163 PLEWA REMIGIUSZ M POL 3 06:25:12 Pobierz dyplom
164 MAZUR MICHAŁ M POL 3 06:25:15 Pobierz dyplom
165 GÓRNISIEWICZ PIOTR M POL 3 06:25:16 Pobierz dyplom
166 WYREMBELSKI ADAM M POL 3 06:25:23 Pobierz dyplom
167 ORZECH MICHAŁ M POL 3 06:25:38 Pobierz dyplom
168 SIEMIŃSKI RADOSŁAW M POL GTX Team 3 06:25:44 Pobierz dyplom
169 WIATR SYLWIA K POL Gang Ścigaczy 3 06:25:55 Pobierz dyplom
170 SIERADZAN PRZEMYSŁAW M POL 3 06:26:05 Pobierz dyplom
171 WOREK DAWID M POL Otmuchów biega 3 06:26:29 Pobierz dyplom
172 OGRODNIK BŁAŻEJ M POL 3 06:26:30 Pobierz dyplom
173 KACZMARSKI PAWEŁ M POL LoRZa Szydercuf 3 06:26:43 Pobierz dyplom
174 KLUBA ANTONI M POL 3 06:26:52 Pobierz dyplom
175 BARTOSIK MICHAŁ M POL Parkrun Chrzanów 3 06:26:53 Pobierz dyplom
176 GROMADOWSKI WOJCIECH M POL ITMBW Kraków 3 06:27:05 Pobierz dyplom
177 FUTYMA DANIEL M POL 3 06:27:16 Pobierz dyplom
178 KALITA DAMIAN M POL 3 06:27:33 Pobierz dyplom
179 KIELBASA MIROSŁAW M POL Ekipa z Tarnowa 3 06:27:38 Pobierz dyplom
180 FRĄCZEK KRZYSZTOF M POL State Street 3 06:27:59 Pobierz dyplom
181 HAJTEK JAKUB M POL NAUKA BIEGA 3 06:28:03 Pobierz dyplom
182 DOMAGALA TOMASZ M POL 3 06:28:11 Pobierz dyplom
183 JANIK ROBERT M POL Witar 3 06:28:42 Pobierz dyplom
184 RYCHLIK MAGDALENA K POL ITMBW Kraków 3 06:28:57 Pobierz dyplom
185 BIELAK JUSTYNA K POL Night Runners 3 06:28:57 Pobierz dyplom
186 ŁABNO PAWEŁ M POL 3 06:29:20 Pobierz dyplom
187 SOKÓŁ GRZEGORZ M POL Vegan Runners UK 3 06:29:58 Pobierz dyplom
188 MACHLOWSKI ŁUKASZ M POL KKB Dystans 3 06:30:09 Pobierz dyplom
189 RYBKA SŁAWOMIR M POL SpeedTeam Dębica 3 06:30:14 Pobierz dyplom
190 BIAŁEK OLAF M POL megatel . com . pl 3 06:30:25 Pobierz dyplom
191 SZUREK ALEKSANDER M POL Gorlicka Grupa Biegowa 3 06:30:31 Pobierz dyplom
192 OGIŃSKI PIOTR M POL Triathlon Team Bochnia 3 06:30:42 Pobierz dyplom
193 KALETA JAN M POL 8BLT-BALICE 3 06:30:54 Pobierz dyplom
194 REICHMANN MAGDALENA K POL Night Runners 3 06:30:59 Pobierz dyplom
195 MURYN BARTŁOMIEJ M POL 3 06:31:16 Pobierz dyplom
196 MUCHA MATEUSZ M POL UBS Team 3 06:31:19 Pobierz dyplom
197 LEDWOŃ IZABELA K POL NAUKA BIEGA 3 06:31:20 Pobierz dyplom
198 LASOTA ARTUR M POL Go APTIV! 3 06:31:21 Pobierz dyplom
199 DUDZIAK MAREK M POL BB Runners / Dudikom 3 06:31:32 Pobierz dyplom
200 WYSOGLĄD HENRYK M POL 3 06:31:33 Pobierz dyplom
201 RADZIK STANISŁAW M POL TKKF Uklejna Myślenice 3 06:31:41 Pobierz dyplom
202 KUŚMIERSKI MICHAŁ M POL UBS Team 3 06:31:48 Pobierz dyplom
203 WIECZOREK MACIEJ M POL Parkrun Chrzanów 3 06:32:34 Pobierz dyplom
204 ADAMUS KLAUDIA K POL 3 06:32:34 Pobierz dyplom
205 BOUFFETTE SŁAWEK M POL Ekipa z Tarnowa 3 06:32:52 Pobierz dyplom
206 KULAS MAREK M POL SpeedTeam Dębica 3 06:32:54 Pobierz dyplom
207 BRYNIARSKI MARCIN M POL Nowy Targ Runners 3 06:33:27 Pobierz dyplom
208 ZAJĄC ANDRZEJ M POL Nokia Kraków 3 06:33:31 Pobierz dyplom
209 KRZEMIŃSKI PAWEŁ M POL 3 06:33:34 Pobierz dyplom
210 ZAJĄC ANDRZEJ M POL Nokia Kraków 3 06:33:49 Pobierz dyplom
211 NOWAK MARIUSZ M POL Biegaj z Żarkami 3 06:33:57 Pobierz dyplom
212 CHMIEL ARKADIUSZ M POL ITMBW Kraków 3 06:34:06 Pobierz dyplom
213 RYBAK PAWEŁ M POL Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe 3 06:34:08 Pobierz dyplom
214 ZAJĄC ANDRZEJ M POL Nokia Kraków 3 06:34:15 Pobierz dyplom
215 FRĄCZEK KRZYSZTOF M POL State Street 3 06:34:23 Pobierz dyplom
216 MAŚLANKIEWICZ DAWID M POL Positive Energy 3 06:34:31 Pobierz dyplom
217 ZAJĄC ANDRZEJ M POL Nokia Kraków 3 06:34:33 Pobierz dyplom
218 JABŁOŃSKA SYLWIA K POL 3 06:34:43 Pobierz dyplom
219 CISZCZOŃ PIOTR M POL 3 06:35:20 Pobierz dyplom
220 WIDŁA ADAM M POL Klub Biegacza AZS UEK 3 06:35:22 Pobierz dyplom
221 WOŹNIAK ŁUKASZ M POL Poranny Patrol 3 06:35:26 Pobierz dyplom
222 MICHALIK MICHAŁ M POL NH TEAM 3 06:35:31 Pobierz dyplom
223 PRZYBYLSKI LESZEK M POL 3 06:35:50 Pobierz dyplom
224 BARGIEŁ MARCIN M POL Go APTIV! 3 06:35:58 Pobierz dyplom
225 KURA JERZY M POL 3 06:36:37 Pobierz dyplom
226 GAŁĄZKA MIECZYSŁAW M POL ITMBW Kraków 3 06:36:54 Pobierz dyplom
227 ROGAL MICHAŁ M POL AR TIGER Team 3 06:37:11 Pobierz dyplom
228 WABIK MARCIN M POL 4F Running Team 3 06:37:34 Pobierz dyplom
229 WINIARCZYK-JADACH BEATA K POL bwj finanse 3 06:38:14 Pobierz dyplom
230 GĄTKIEWICZ PAWEŁ M POL Eskadra Kraków 3 06:38:23 Pobierz dyplom
231 BOGACKA SABINA K POL UFOKI 3 06:38:25 Pobierz dyplom
232 GRABOWSKI MARIUSZ M POL Woodward Runners 3 06:38:32 Pobierz dyplom
233 PALEŃ KAMIL M POL 3 06:38:56 Pobierz dyplom
234 KONOPKA BARTOSZ M POL 3 06:38:59 Pobierz dyplom
235 POPŁAWSKI PAWEŁ M POL ZIS 3 06:39:04 Pobierz dyplom
236 DUNIEC GRZEGORZ M POL Zabierzów Biega 3 06:39:55 Pobierz dyplom
237 KWASEK KAZEK M POL Eskadra Kraków 3 06:39:56 Pobierz dyplom
238 BOCHENEK KRZYSZTOF M POL PZU Sport Team 3 06:40:03 Pobierz dyplom
239 JUREK ROBERT M POL IRON DRAGON TRIATHLON 3 06:40:11 Pobierz dyplom
240 GACEK KATARZYNA K POL PGB Sportowa Paczka 3 06:40:11 Pobierz dyplom
241 BOROWIECKI PIOTR M POL 3 06:40:12 Pobierz dyplom
242 DŹWIGULSKI ŁUKASZ M POL 3 06:40:30 Pobierz dyplom
243 SZCZEPAŃSKI SEBASTIAN M POL Kopytko 3 06:40:40 Pobierz dyplom
244 BANAŚ KRZYSZTOF M POL 3 06:40:45 Pobierz dyplom
245 GIEMZIK MARCIN M POL olkuszbiega.pl 3 06:40:49 Pobierz dyplom
246 MARZEC ŁUKASZ M POL 3 06:40:50 Pobierz dyplom
247 SĘK MAREK M POL WM Team 3 06:40:54 Pobierz dyplom
248 WŁADYKA ANATOL M POL Drużyna Mojacukrzyca.pl 3 06:40:55 Pobierz dyplom
249 WAJDA WOJCIECH M POL 3 06:41:16 Pobierz dyplom
250 GĄTKIEWICZ PAWEŁ M POL Eskadra Kraków 3 06:41:19 Pobierz dyplom
251 NOWAK JORDAN M POL Alior Running Team 3 06:41:38 Pobierz dyplom
252 MICHALSKI TOMASZ M POL 3 06:41:48 Pobierz dyplom
253 MACH KRZYSZTOF M POL Zabierzów Biega 3 06:41:52 Pobierz dyplom
254 NECEL MACIEJ M POL 3 06:42:04 Pobierz dyplom
255 KORUS PIOTR M POL Cidry lotajom 3 06:42:31 Pobierz dyplom
256 PARZYCH KATARZYNA K POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 3 06:42:50 Pobierz dyplom
257 MIKOŚ MAGDALENA K POL 3 06:42:55 Pobierz dyplom
258 WÓJCIK MICHAŁ M POL voestalpine 3 06:43:02 Pobierz dyplom
259 KOŁACZ PIOTR M POL Test Test 3 06:43:12 Pobierz dyplom
260 JEZIORSKI ZBYSZEK M POL Grafmat 3 06:43:12 Pobierz dyplom
261 DOROBISZ MAREK M POL 3 06:43:21 Pobierz dyplom
262 TUSZYŃSKA KATARZYNA K POL Eskadra Kraków 3 06:43:27 Pobierz dyplom
263 FRĄCZEK KRZYSZTOF M POL State Street 3 06:43:38 Pobierz dyplom
264 ZIĘBA MARCIN M POL Poranny Patrol 3 06:44:13 Pobierz dyplom
265 KOŁACKA MARTYNA K POL Go APTIV! 3 06:44:31 Pobierz dyplom
266 RZEPECKI KRZYSZTOF M POL 3 06:44:38 Pobierz dyplom
267 JANOCHA MACIEJ M POL MJE TEAM 3 06:44:40 Pobierz dyplom
268 LEWANDOWSKI DARIUSZ M POL aloha 3 06:44:55 Pobierz dyplom
269 IWAŃSKI ARTUR M POL 3 06:44:57 Pobierz dyplom
270 PŁATEK MICHAŁ M POL Nokia Kraków 3 06:45:30 Pobierz dyplom
271 SYNOWIEC RAFAŁ M POL Ratownik 3 06:46:24 Pobierz dyplom
272 KRYPCZYK KATARZYNA K POL Augusteam 3 06:46:39 Pobierz dyplom
273 SIEPRAWSKA MAŁGOSIA K POL Lajkonik Running 3 06:46:48 Pobierz dyplom
274 KOZAKIEWICZ TOMASZ M POL TSA Sandomierz 3 06:47:11 Pobierz dyplom
275 BALTAZA PIOTR M POL Walraven 3 06:47:26 Pobierz dyplom
276 NOWAK JOANNA K POL Ekipa z Tarnowa 3 06:47:34 Pobierz dyplom
277 FEDAN ŁUKASZ M POL 3 06:47:46 Pobierz dyplom
278 MRÓZ JAROSŁAW M POL Mrozy Team 3 06:48:07 Pobierz dyplom
279 BOCHENEK KRZYSZTOF M POL PZU Sport Team 3 06:48:21 Pobierz dyplom
280 WALASEK DAWID M POL Dawid 3 06:48:26 Pobierz dyplom
281 BUCZEK JERZY M POL monte kasino 3 06:48:39 Pobierz dyplom
282 FRANKIEWICZ JAKUB M POL 3 06:48:49 Pobierz dyplom
283 FURMAN PAWEŁ M POL 3 06:49:02 Pobierz dyplom
284 CIERPIAŁEK JAKUB M POL 3 06:49:11 Pobierz dyplom
285 ZIĘBA WOJCIECH M POL Night Runners 3 06:49:17 Pobierz dyplom
286 CYGAN TOMASZ M POL 3 06:49:24 Pobierz dyplom
287 KWATERA MAREK M POL ITMBW Kraków 3 06:49:33 Pobierz dyplom
288 ZAJĄC ANDRZEJ M POL NIGHT RUNNERS 3 06:49:35 Pobierz dyplom
289 SARNEK JAROSŁAW M POL Alior Running Team/Zabierzów Biega 3 06:49:38 Pobierz dyplom
290 MUSIAŁ ANNA K POL Namberłani 3 06:49:50 Pobierz dyplom
291 FRĄCZEK KRZYSZTOF M POL State Street 3 06:50:02 Pobierz dyplom
292 KNUŻYŃSKI MARCIN M POL 3 06:50:05 Pobierz dyplom
293 HUDZIK ROBERT M POL Wataha Runners Alwernia 3 06:50:14 Pobierz dyplom
294 SZUMIEC ANDRZEJ M POL Lacho Team 3 06:50:19 Pobierz dyplom
295 MAJCHRZYKIEWICZ MARIUSZ M POL RUNNINGPERFORMANCE.PL/ BBL KRAKÓW 3 06:50:34 Pobierz dyplom
296 KOZAK KRZYSZTOF M POL Nowa Huta Team 3 06:50:42 Pobierz dyplom
297 WOLSZTYNIAK RAFAŁ M POL 3 06:50:53 Pobierz dyplom
298 BODZIOCH AGNIESZKA K POL ITMBW Kraków 3 06:50:56 Pobierz dyplom
299 WIĘCŁAW JACEK M POL AZS AWF Kraków Masters 3 06:51:31 Pobierz dyplom
300 WOJCENKO PAWEŁ M POL NIEZRZESZONY 3 06:51:34 Pobierz dyplom
301 POTOCZNY MARCIN M POL Ekipa z Tarnowa 3 06:52:13 Pobierz dyplom
302 TOKARSKI JOACHIM M POL Kudowscy Milosnicy Biegania 3 06:52:32 Pobierz dyplom
303 JASKÓLSKI KRZYSZTOF M POL 3 06:52:42 Pobierz dyplom
304 PRAŻMOWSKI DANIEL M POL SpeedTeam Dębica 3 06:52:42 Pobierz dyplom
305 KRAWCZYK KAMIL M POL 3 06:52:50 Pobierz dyplom
306 FRANCIK PRZEMYSŁAW M POL 3 06:52:55 Pobierz dyplom
307 MASŁOŃ STANISŁAW M POL Zaprzecznica TEAM 3 06:53:13 Pobierz dyplom
308 FIREK RAFAŁ M POL Lacho Team 3 06:53:15 Pobierz dyplom
309 SOBCZYK ADAM M POL 3 06:53:37 Pobierz dyplom
310 SARLEJ ROBERT M POL 3 06:53:44 Pobierz dyplom
311 HAŁADUS DOMINIK M POL Życie Częstochowy Team / Zaraziłem się bieganiem 3 06:54:03 Pobierz dyplom
312 MARCINIEC DAMIAN M POL Klub Sportowy HAJIME 3 06:54:16 Pobierz dyplom
313 MAREK PAWEŁ M POL 3 06:54:23 Pobierz dyplom
314 DYWAN ANDRZEJ M POL MPEC S.A. Kraków 3 06:54:27 Pobierz dyplom
315 KUKLA JANUSZ M POL 3 06:54:42 Pobierz dyplom
316 GĄTKIEWICZ PAWEŁ M POL Eskadra Kraków 3 06:54:52 Pobierz dyplom
317 SOLAK SŁAWOMIR M POL 3 06:54:58 Pobierz dyplom
318 WOŹNIAK ŁUKASZ M POL Night Runners 3 06:55:13 Pobierz dyplom
319 ZAJĄC JAROSŁAW M POL DRAGON'S RUNNERS 3 06:55:21 Pobierz dyplom
320 MŁODZIK DARIUSZ M POL Husaria Race Team 3 06:55:28 Pobierz dyplom
321 LASKOWSKI TOMASZ M POL 3 06:55:47 Pobierz dyplom
322 SENDOREK GRZEGORZ M POL 3 06:55:50 Pobierz dyplom
323 KRAWCZYK KRZYSZTOF M POL AGH 3 06:55:50 Pobierz dyplom
324 WCISŁO MARCIN M POL Akademia Wojsk Lądowych 3 06:55:56 Pobierz dyplom
325 MACHYNIA RAFAŁ M POL 3 06:56:01 Pobierz dyplom
326 NOWACKI KRZYSZTOF M POL Biegnę bo Agatka kazała ! 3 06:56:09 Pobierz dyplom
327 BETLEJ HUBERT M POL Eskadra Kraków 3 06:56:33 Pobierz dyplom
328 ZIÓŁKOWSKI MACIEJ M POL 3 06:57:29 Pobierz dyplom
329 DZIUBA MICHAŁ M POL 3 06:57:37 Pobierz dyplom
330 JASKÓLSKI KRZYSZTOF M POL 3 06:57:40 Pobierz dyplom
331 GĄTKIEWICZ PAWEŁ M POL Eskadra Kraków 3 06:57:48 Pobierz dyplom
332 BUKAŁA JANUSZ M POL Ślęzak Team 3 06:57:49 Pobierz dyplom
333 FIREK RAFAŁ M POL Lacho Team 3 06:58:02 Pobierz dyplom
334 PYZIK TOMASZ M POL Drużyna Mojacukrzyca.pl 3 06:58:03 Pobierz dyplom
335 SIWAK JERZY M POL 3 06:58:16 Pobierz dyplom
336 SOKOŁOWSKI PAWEŁ M POL Ericsson & Friends 3 06:58:26 Pobierz dyplom
337 KARAŚ ŁUKASZ M POL Ekipa z Tarnowa 3 06:58:28 Pobierz dyplom
338 KOZAK KRZYSZTOF M POL Nowa Huta Team 3 06:58:45 Pobierz dyplom
339 KACZMARCZYK DOROTA K POL 3 06:58:52 Pobierz dyplom
340 JASKÓLSKI KRZYSZTOF M POL 3 06:58:55 Pobierz dyplom
341 MUCHA MATEUSZ M POL UBS Team 3 06:59:03 Pobierz dyplom
342 MIŚ STANISŁAW M POL 3 06:59:39 Pobierz dyplom
343 BASTER ALEKSANDRA K POL 3 06:59:39 Pobierz dyplom
344 KAMMER KRZYSZTOF M POL Wieprzopsy 3 06:59:40 Pobierz dyplom
345 KAMYCZEK WIEŃCZYSŁAW M POL RUNNINGPERFORMANCE.PL/BBL KRAKÓW 3 06:59:59 Pobierz dyplom
346 KRUPA DAWID M POL ITMBW Kraków 3 07:00:02 Pobierz dyplom
347 MILLER PAWEŁ M POL 3 07:00:04 Pobierz dyplom
348 BEDNARCZYK GERARD M POL 3 07:00:21 Pobierz dyplom
349 SKUPIEŃ PIOTR M POL Janusze biegania 3 07:00:27 Pobierz dyplom
350 KUCAB RAFAŁ M POL ITMBW Kraków 3 07:01:18 Pobierz dyplom
351 MORAWSKI PIOTR M POL Nowohucki Kombinat Sportowy 3 07:01:28 Pobierz dyplom
352 WISZ PIOTR M POL State Street 3 07:01:34 Pobierz dyplom
353 RÓG SEBASTIAN M POL 3 07:01:41 Pobierz dyplom
354 NAZIĘBŁŁO MACIEJ M POL Orbis Hotel Group 3 07:01:51 Pobierz dyplom
355 KSIĄŻCZYK PATRYK M POL Ekipa z Tarnowa 3 07:01:56 Pobierz dyplom
356 TULEJA TOMASZ M POL 3 07:02:35 Pobierz dyplom
357 KALITA NIKODEM M POL Alior Running Team 3 07:02:43 Pobierz dyplom
358 OPALA KRZYSZTOF M POL Piotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA 3 07:02:44 Pobierz dyplom
359 WIĘCŁAWSKI MICHAŁ M POL COMARCH 3 07:03:01 Pobierz dyplom
360 KORUS PIOTR M POL Cidry lotajom 3 07:03:35 Pobierz dyplom
361 JASKÓLSKI KRZYSZTOF M POL 3 07:03:53 Pobierz dyplom
362 GUZIK ŁUKASZ M POL Go APTIV! 3 07:03:59 Pobierz dyplom
363 ŚLUSARCZYK WOJCIECH M POL PZU Sport Team 3 07:04:09 Pobierz dyplom
364 WOLSKA AGATA K POL Gdów Proud Runners 3 07:04:12 Pobierz dyplom
365 RAKOCZY PAWEŁ M POL DGW 3 07:04:19 Pobierz dyplom
366 MUSIAŁ WITOLD M POL Namberłani 3 07:04:21 Pobierz dyplom
367 LITWIN JAROSŁAW M POL 3 07:04:29 Pobierz dyplom
368 STEFANOWSKI DOMINIK M POL Eskadra Kraków 3 07:04:33 Pobierz dyplom
369 WITEK GRZEGORZ M POL 3 07:04:41 Pobierz dyplom
370 OSIECKI JACEK M POL 3 07:04:42 Pobierz dyplom
371 MADEJ MAREK M POL 3 07:05:11 Pobierz dyplom
372 KRASZEWSKI MATEUSZ M POL 3 07:05:19 Pobierz dyplom
373 JASIŃSKI PAWEŁ M POL #YOLOTEAM 3 07:05:33 Pobierz dyplom
374 GILAS MARCIN M POL 3 07:05:34 Pobierz dyplom
375 DZIELIŃSKI STANISŁAW M POL - 3 07:05:36 Pobierz dyplom
376 ANTOS PIOTR M POL 3 07:05:52 Pobierz dyplom
377 OBIREK KATARZYNA K POL Eskadra Kraków 3 07:05:55 Pobierz dyplom
378 MIGDAŁ ADRIAN M POL 3 07:06:13 Pobierz dyplom
379 KUPISZ ROBERT M POL Ekipa z Tarnowa 3 07:06:16 Pobierz dyplom
380 JANICA PAWEŁ M POL 3 07:06:20 Pobierz dyplom
381 KUREK JAN M POL 3 07:07:05 Pobierz dyplom
382 KUBLER ANNA K POL Kraków 3 07:07:11 Pobierz dyplom
383 CHROBASIK MONIKA K POL NIght Runners Śląsk 3 07:07:26 Pobierz dyplom
384 JAMRÓZ KATARZYNA K POL 3 07:07:27 Pobierz dyplom
385 GĄSIOROWSKI KONRAD M POL Eskadra Kraków 3 07:07:32 Pobierz dyplom
386 ŻĄDŁO DARIUSZ M POL UBS Team 3 07:07:43 Pobierz dyplom
387 ŻOŁĄDŹ JANUSZ M POL Ekipa z Tarnowa 3 07:07:54 Pobierz dyplom
388 KARDAS ANDRZEJ M POL # RELIM 3 07:07:56 Pobierz dyplom
389 PIĄTEK RAFAŁ M POL 3 07:07:57 Pobierz dyplom
390 KOTLIŃSKI TADEUSZ M POL FAMILY RUNNERS TEAM 3 07:08:28 Pobierz dyplom
391 NOWAK SEBASTIAN M POL Miechowicka Grupa Biegowa 3 07:08:39 Pobierz dyplom
392 SEKMAN TOMASZ M POL 3 07:08:47 Pobierz dyplom
393 OLEKSY KRZYSZTOF M POL ADS Masna 3 07:08:55 Pobierz dyplom
394 POPIOLEK KRZYSZTOF M POL 3 07:09:06 Pobierz dyplom
395 GRZYBEK DARIUSZ M POL Lecymy wartko 3 07:09:21 Pobierz dyplom
396 PAWELEC ANDRZEJ M POL 3 07:09:28 Pobierz dyplom
397 SZEWCZYK MICHAŁ M POL 3 07:09:46 Pobierz dyplom
398 TARNAWSKI JAKUB M POL KKB Dystans Kraków 3 07:10:00 Pobierz dyplom
399 HAŁAS MAREK M POL PRO RUN WROCŁAW 3 07:10:30 Pobierz dyplom
400 DZIADYK MACIEJ M POL Yeti 3 07:10:39 Pobierz dyplom
401 DUDZIK MARCIN M POL 3 07:10:53 Pobierz dyplom
402 MALICKI MATEUSZ M POL 3 07:11:15 Pobierz dyplom
403 SZMIDT PAWEŁ M POL 3 07:11:38 Pobierz dyplom
404 WOJTAS TOMASZ M POL Znikający punkt 3 07:11:53 Pobierz dyplom
405 SOKÓŁ GRZEGORZ M POL Vegan Runners UK 3 07:11:54 Pobierz dyplom
406 JACEK ANGELIKA K POL Biegacze Pomagacze 3 07:12:02 Pobierz dyplom
407 FRĄCZEK KRZYSZTOF M POL 3 07:12:09 Pobierz dyplom
408 RYRAK MICHAŁ M POL CRAZBUD TEAM 3 07:12:11 Pobierz dyplom
409 MISZTAL GRZEGORZ M POL 3 07:12:15 Pobierz dyplom
410 GOŚCIEJ ANDRZEJ M POL Wieliczka-Solne Miasto 3 07:12:16 Pobierz dyplom
411 STANULA MARIUSZ M POL 3 07:12:20 Pobierz dyplom
412 JAKUBOWSKI RADOSŁAW M POL 3 07:12:42 Pobierz dyplom
413 PŁONKA SEBASTIAN M POL 3 07:12:43 Pobierz dyplom
414 MAGDIJ KRZYSZTOF M POL megkursy.pl 3 07:12:44 Pobierz dyplom
415 GAWLIK WITOLD M POL RUNNINGPERFORMANCE.PL/BBL KRAKÓW 3 07:12:45 Pobierz dyplom
416 KUKLA RYSZARD M POL Bochnia biega 3 07:13:21 Pobierz dyplom
417 DOMAGAŁA ALBERT M POL 3 07:13:24 Pobierz dyplom
418 MORDARSKI TOMASZ M POL 3 07:13:29 Pobierz dyplom
419 LASOTA JAKUB M POL 3 07:13:35 Pobierz dyplom
420 BOGUTA PAWEL M POL 3 07:13:42 Pobierz dyplom
421 LEWICKI PAWEŁ M POL 3 07:13:47 Pobierz dyplom
422 WIGLUSZ JACEK M POL ITMBW Kraków 3 07:14:06 Pobierz dyplom
423 PIETRZYK MACIEJ M POL 3 07:14:12 Pobierz dyplom
424 BEMBEN TOMASZ M POL 3 07:14:13 Pobierz dyplom
425 WOJTYCZA EWELINA K POL 3 07:14:15 Pobierz dyplom
426 JAKSZIK DARIUSZ M POL 3 07:14:28 Pobierz dyplom
427 JANCZEWSKI MAREK M POL 3 07:14:31 Pobierz dyplom
428 SKATULNIK SŁAWEK M POL Piotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA 3 07:14:54 Pobierz dyplom
429 KOZIOŁ PIOTR M POL 3 07:15:09 Pobierz dyplom
430 SZCZEPAŃSKI JAN M POL 3 07:15:13 Pobierz dyplom
431 JAROSZ JOANNA K POL Nowohucki Kombinat Sportowy 3 07:15:28 Pobierz dyplom
432 BRACHMAN AGNIESZKA K POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 3 07:15:42 Pobierz dyplom
433 CZUCZ MICHAŁ M POL Parkrun Chrzanów 3 07:16:05 Pobierz dyplom
434 TERKA MARCIN M POL Go APTIV! 3 07:16:07 Pobierz dyplom
435 CZYŻ PIOTR M POL 3 07:16:33 Pobierz dyplom
436 GRZESIAK MIROSŁAW M POL 3 07:16:59 Pobierz dyplom
437 KUCHARSKI KAMIL M POL 3 07:17:08 Pobierz dyplom
438 PILCH KRZYSZTOF M POL 3 07:17:11 Pobierz dyplom
439 SZYDŁOWSKI PIOTR M POL 3 07:17:16 Pobierz dyplom
440 MIKA-HOFFMANN MAGDALENA K POL MPEC S.A. Kraków 3 07:17:20 Pobierz dyplom
441 JĘDRZEJCZYK JACEK M POL 3 07:17:52 Pobierz dyplom
442 ZEGARTOWSKI BOGUSŁAW M POL 3 07:18:06 Pobierz dyplom
443 MACA DAMIAN M POL MACArunTeam 3 07:18:27 Pobierz dyplom
444 FRĄCZEK KRZYSZTOF M POL 3 07:18:33 Pobierz dyplom
445 KRAWCZYK KAMIL M POL 3 07:18:49 Pobierz dyplom
446 RYBAK ARTUR M POL 3 07:19:04 Pobierz dyplom
447 NOWAK SEBASTIAN M POL 3 07:19:07 Pobierz dyplom
448 URBANEK MAŁGORZATA K POL UBS Team 3 07:19:37 Pobierz dyplom
449 MARECKA ZOFIA K POL LPP TEAM 3 07:19:38 Pobierz dyplom
450 KRAWCZYK JAKUB M POL SyngenIT 3 07:19:45 Pobierz dyplom
451 GANCARCZYK MAREK M POL 3 07:19:53 Pobierz dyplom
452 WOJCIECHOWICZ TOMASZ M POL MPEC S.A. Kraków 3 07:20:02 Pobierz dyplom
453 SZCZEPAŃSKI JAN M POL 3 07:20:20 Pobierz dyplom
454 KULIK MICHAŁ M POL 3 07:20:57 Pobierz dyplom
455 ŚLEDZIOWSKI ANDRZEJ M POL Lacho Team 3 07:21:04 Pobierz dyplom
456 TWORZYDŁO PAWEŁ M POL Eskadra Kraków 3 07:21:19 Pobierz dyplom
457 BOCHENEK MARIA K POL UBS Team 3 07:21:25 Pobierz dyplom
458 BURNOS PIOTR M POL Aikido Chrzanów 3 07:21:26 Pobierz dyplom
459 RYNDUCH RENATA K POL 3 07:21:41 Pobierz dyplom
460 DUDEK PIOTR M POL Nędzny Zespół Biegowy 3 07:22:20 Pobierz dyplom
461 SOLARZ SZYMON M POL ABB BS Running Team 3 07:22:33 Pobierz dyplom
462 BOROWIEC MARIUSZ M POL PZU Sport Team 3 07:22:47 Pobierz dyplom
463 PRZYGODZKI ROMAN M POL 3 07:23:01 Pobierz dyplom
464 BŁACHNO MARCIN M POL Aniołki Charliego 3 07:23:02 Pobierz dyplom
465 SOWA KRZYSZTOF M POL #SportowaSOWA 3 07:23:05 Pobierz dyplom
466 SOKOŁOWSKI ZBIGNIEW M POL 3 07:23:09 Pobierz dyplom
467 TOKARSKI RAFAŁ M POL ITMBW Kraków 3 07:23:10 Pobierz dyplom
468 MAZUR KRZYSZTOF M POL Tarnobrzeżanie 3 07:23:13 Pobierz dyplom
469 PIEPRZYCA MICHAL M POL Krakowski Klub Przyjaciol Piwa i Wina "Tlusty Mis" 3 07:23:21 Pobierz dyplom
470 KLASIŃSKA PAULINA K POL 5 SÓW RUN TEAM PIŃCZÓW 3 07:23:31 Pobierz dyplom
471 ŻMUDZIŃSKI KRZYSZTOF M POL 3 07:23:53 Pobierz dyplom
472 SZYMAŃSKI MICHAŁ M POL 3 07:24:19 Pobierz dyplom
473 SZCZUCKI KRZYSZTOF M POL 3 07:24:54 Pobierz dyplom
474 FRITZ SŁAWOMIR M POL Klub Biegacza AZS UEK 3 07:24:55 Pobierz dyplom
475 CABAJ ADAM M POL 3 07:24:55 Pobierz dyplom
476 SZCZUREK KRZYSZTOF M POL Scurki Team 3 07:24:57 Pobierz dyplom
477 SABOR KRZYSZTOF M POL Cracovia Chess Team 3 07:24:59 Pobierz dyplom
478 KARWIŃSKI MARCIN M POL Klub Biegacza AZS UEK 3 07:25:01 Pobierz dyplom
479 OBRAŁ ŁUKASZ M POL www.prawo-porady.pl 3 07:25:05 Pobierz dyplom
480 SZCZYGIEŁ PRZEMYSŁAW M POL 3 07:25:12 Pobierz dyplom
481 SROKA KRZYSZTOF M POL 3 07:25:36 Pobierz dyplom
482 KWIEK KAMIL M POL 3 07:25:37 Pobierz dyplom
483 MRUGACZ SŁAWOMIR M POL MRUGACZ AUTO SERWIS 3 07:25:45 Pobierz dyplom
484 LUKS ANDRZEJ M POL Krakowskie Muzeum Flipperowe 3 07:25:51 Pobierz dyplom
485 LIPIEC GRZEGORZ M POL FARTLEK GO 3 07:25:53 Pobierz dyplom
486 NOWAK SEBASTIAN M POL Miechowicka Grupa Biegowa 3 07:25:54 Pobierz dyplom
487 SZYMAŃSKI MICHAŁ M POL 3 07:26:00 Pobierz dyplom
488 KAPRZYK JAKUB M POL PROBALANS.PL 3 07:26:23 Pobierz dyplom
489 CZERWINSKI JAKUB M POL polskiemiody.blogspot.com 3 07:26:25 Pobierz dyplom
490 CZYŻYK MARCIN M POL 3 07:26:51 Pobierz dyplom
491 PIETRUSZKA JÓZEF M POL Zabierzów Biega 3 07:27:10 Pobierz dyplom
492 KUBATY BARTOSZ M POL 3 07:27:24 Pobierz dyplom
493 FITAS PAWEŁ M POL Whirlpool EMEA 3 07:27:26 Pobierz dyplom
494 KUBOWICZ RAFAŁ M POL 3 07:27:31 Pobierz dyplom
495 CZAPCZYK ADRIAN M POL 3 07:27:37 Pobierz dyplom
496 MOTYKA JACEK M POL 3 07:27:46 Pobierz dyplom
497 FRĄCZEK KRZYSZTOF M POL 3 07:27:48 Pobierz dyplom
498 KIEŁKOWICZ KAZIMIERZ M POL 3 07:27:53 Pobierz dyplom
499 BOCHEN AGNIESZKA K POL Bukovina 3 07:27:58 Pobierz dyplom
500 KOCJAN PAWEŁ M POL 3 07:27:59 Pobierz dyplom
501 SOBIELA RAFAŁ M POL 3 07:28:08 Pobierz dyplom
502 CZADERSKI CZESŁAW M POL 3 07:28:11 Pobierz dyplom
503 MAŚLANKIEWICZ BARTŁOMIEJ M POL Positive Energy 3 07:28:26 Pobierz dyplom
504 PAWLIK JAKUB M POL 1x1 3 07:28:51 Pobierz dyplom
505 NAZIM MARIUSZ M POL 3 07:29:05 Pobierz dyplom
506 WOŁOSZYN RYSZARD M POL WAPIENICKI TEAM 3 07:29:08 Pobierz dyplom
507 KOCH JAN M POL Vege Runners 3 07:29:34 Pobierz dyplom
508 ZAWADA ANDRZEJ M POL ITMBW Kraków 3 07:29:48 Pobierz dyplom
509 JOCHYMCZYK MARIUSZ M POL 3 07:30:05 Pobierz dyplom
510 WALOCHA MARCIN M POL ITMBW Kraków 3 07:30:08 Pobierz dyplom
511 KOZAKIEWICZ PRZEMYSŁAW M POL TSA Sandomierz 3 07:30:18 Pobierz dyplom
512 KŁĘK STANISŁAW M POL 3 07:30:19 Pobierz dyplom
513 JANKOWSKI JAKUB M POL 3 07:30:24 Pobierz dyplom
514 BOROWIECKI ŁUKASZ M POL - 3 07:30:28 Pobierz dyplom
515 ŻYCIŃSKI PAWEŁ M POL 3 07:30:41 Pobierz dyplom
516 WYCISK MAGDALENA K POL Go APTIV! 3 07:30:44 Pobierz dyplom
517 DUSIK MAŁGORZATA K POL 3 07:30:44 Pobierz dyplom
518 KOTARSKI ZBIGNIEW M POL 3 07:30:54 Pobierz dyplom
519 KAIM MARIUSZ M POL 3 07:30:58 Pobierz dyplom
520 ANTOLAK MARZENA K POL 3 07:31:02 Pobierz dyplom
521 PALECZNY RAFAŁ M POL 3 07:31:05 Pobierz dyplom
522 WRZESIŃSKI PIOTR M POL GAPPAG Team 3 07:31:15 Pobierz dyplom
523 KRAJEWSKI MICHAŁ M POL 3 07:31:16 Pobierz dyplom
524 SUDER KRZYSZTOF M POL 3 07:31:20 Pobierz dyplom
525 KISIAŁA FILIP M POL Lacho Team 3 07:31:37 Pobierz dyplom
526 BĄK FILIP M POL FLAWLESS RUNNERS ZMAA 3 07:31:40 Pobierz dyplom
527 STRZELECKI LUBOMIR M POL Polacy Biegają w UK 3 07:31:50 Pobierz dyplom
528 HORZELA ADAM M POL Parkrun Chrzanów 3 07:31:54 Pobierz dyplom
529 NIEWIADOMSKI PATRYK M POL Biegający Tczew 3 07:32:22 Pobierz dyplom
530 TRZECIAK KATARZYNA K POL 3 07:32:33 Pobierz dyplom
531 SZYMAŃSKI MICHAŁ M POL 3 07:32:38 Pobierz dyplom
532 SOKÓŁ GRZEGORZ M POL 3 07:32:42 Pobierz dyplom
533 JATCZAK GABRIEL M POL Go APTIV! 3 07:33:10 Pobierz dyplom
534 LISZKOWSKI ARTUR M POL ITMBW Kraków 3 07:33:25 Pobierz dyplom
535 KUCHARCZYK PAWEŁ M POL TATA OSZALAŁ 3 07:33:34 Pobierz dyplom
536 ZGOŁA PRZEMYSŁAW M POL TARNOWO PODGÓRNE BIEGA 3 07:33:40 Pobierz dyplom
537 SZCZERBAL AGNIESZKA K POL TKKF MPK POZNAŃ 3 07:33:41 Pobierz dyplom
538 DRELICHARZ MAREK M POL ITMBW Kraków/Zakrzowiec Team Challenge 3 07:33:52 Pobierz dyplom
539 SOKOŁOWSKI SŁAWOMIR M POL 3 07:33:54 Pobierz dyplom
540 GRZYB JACEK M POL a&j 3 07:33:59 Pobierz dyplom
541 KRUPIŃSKI MAREK M POL 3 07:34:01 Pobierz dyplom
542 WYPYCH AGNIESZKA K POL 3 07:34:06 Pobierz dyplom
543 FRĄCZEK KRZYSZTOF M POL 3 07:34:12 Pobierz dyplom
544 SNOCH TOMASZ M POL N7:45 3 07:34:17 Pobierz dyplom
545 BIGAS ADAM BEEGEES M POL 3 07:34:43 Pobierz dyplom
546 WERENKOWICZ LECH M POL 3 07:34:44 Pobierz dyplom
547 TRZOS ROBERT M POL KRAKOWSKIE TOWARZYSTWO POMOCY UZALEŻNIONYM 3 07:34:59 Pobierz dyplom
548 GOLL MICHAŁ M POL run4fun 3 07:35:06 Pobierz dyplom
549 FRANEK AGATA K POL KS M.E.T.A. / Radlinioki w Biegu 3 07:35:12 Pobierz dyplom
550 ŚLĘZAK MICHAŁ M POL 3 07:35:13 Pobierz dyplom
551 CYGANKIEWICZ WOJCIECH M POL 3 07:35:14 Pobierz dyplom
552 PIWOWARCZYK MAŁGORZATA K POL NAUKA BIEGA 3 07:35:42 Pobierz dyplom
553 STOŚ DOROTA K POL 3 07:36:18 Pobierz dyplom
554 NOWAK SEBASTIAN M POL 3 07:36:22 Pobierz dyplom
555 GONDEK KRZYSZTOF M POL 3 07:36:26 Pobierz dyplom
556 METZLER WŁADYSŁAW M POL 3 07:36:26 Pobierz dyplom
557 BAWOLSKA KATARZYNA K POL 3 07:36:40 Pobierz dyplom
558 WĄTROBA JANUSZ M POL N7:45 3 07:37:01 Pobierz dyplom
559 WRONA TOMASZ M POL SpeedTeam Dębica 3 07:37:04 Pobierz dyplom
560 BIAŁOŃ MICHAŁ M POL 3 07:37:08 Pobierz dyplom
561 NAZIM TADEUSZ M POL Skawina Biega 3 07:37:23 Pobierz dyplom
562 ŻELAZNY AGNIESZKA K POL Gorlicka Grupa Biegowa 3 07:37:41 Pobierz dyplom
563 BOGUTA BEATA K POL 3 07:37:56 Pobierz dyplom
564 KARWOT MACIEJ M POL AKADEMIA BIEGANIA W ŚWIERKLANACH 3 07:38:20 Pobierz dyplom
565 PAWLIK ULA K POL Gdów Proud Runners 3 07:38:37 Pobierz dyplom
566 NOWOWIEJSKI JAKUB M POL 3 07:39:06 Pobierz dyplom
567 BOCZEK KRZYSZTOF M POL PER ASPERA AD ASTRA 3 07:39:10 Pobierz dyplom
568 KOWALEWSKI LUKASZ M POL 3 07:39:20 Pobierz dyplom
569 PAJURA MAGDA K POL Kolorowa Drużyna Nessi 3 07:39:30 Pobierz dyplom
570 KOPEĆ MARTA K POL ITMBW Kraków 3 07:39:32 Pobierz dyplom
571 SZAREK RAFAŁ M POL KB MCKiS Jaworzno 3 07:39:52 Pobierz dyplom
572 MATERNA DARIA K POL 3 07:39:55 Pobierz dyplom
573 KOWALIK DAWID M POL BNI Sandecja 3 07:40:31 Pobierz dyplom
574 BORTEL MIROSŁAW M POL Terminal Logistyczny Promont 40-latek Tychy 3 07:40:53 Pobierz dyplom
575 BIGAS MICHAŁ M POL 3 07:40:53 Pobierz dyplom
576 TURBIARZ KRZYSZTOF M POL FIFARAFA Stalowa Wola 3 07:41:13 Pobierz dyplom
577 SZAFRANIEC MONIKA K POL 3 07:41:15 Pobierz dyplom
578 JANKOWSKI JAKUB M POL 3 07:41:17 Pobierz dyplom
579 ŚLUSARZ BOŻENA K POL Gdów Proud Runners 3 07:41:32 Pobierz dyplom
580 CZAPIEWSKI MACIEJ M POL 3 07:41:57 Pobierz dyplom
581 SŁOWIK MAREK M POL 3 07:42:16 Pobierz dyplom
582 FRĄCZEK MICHAŁ M POL ITMBW Kraków 3 07:42:27 Pobierz dyplom
583 KORYCZAN MARIUSZ M POL Ja Ich Nie Znam 3 07:42:35 Pobierz dyplom
584 ROJEK DARIUSZ M POL Gorlicka Grupa Biegowa 3 07:42:37 Pobierz dyplom
585 BOJUR RENATA K POL 3 07:42:37 Pobierz dyplom
586 SAKOWSKI MACIEJ M POL Ligota 3 07:42:49 Pobierz dyplom
587 WOJAS MARCIN M POL Saint-Gobain SQUAD 3 07:42:51 Pobierz dyplom
588 SZMUC JACEK M POL 3 07:43:19 Pobierz dyplom
589 WNUK MIREK M POL Midnight Runners 3 07:43:26 Pobierz dyplom
590 GÓRAK SŁAWOMIR M POL 3 07:43:28 Pobierz dyplom
591 FRAŃ JAROSŁAW M POL RARÓG TEAM 3 07:43:38 Pobierz dyplom
592 LINNERT MAREK M POL 3 07:43:39 Pobierz dyplom
593 OREMUS RYSZARD M POL AZS AWF Kraków Masters 3 07:44:10 Pobierz dyplom
594 DZIADKOWIEC KRZYSZTOF M POL Brygada Beskidów 3 07:44:11 Pobierz dyplom
595 DZIUKIEWICZ GRZEGORZ M POL HOSPICJUM DLA DZIECI ALMA SPEI 3 07:44:29 Pobierz dyplom
596 MIKOŁAJCZYK PAWEŁ M POL 3 07:44:31 Pobierz dyplom
597 FUJAK GRZEGORZ M POL 3 07:44:35 Pobierz dyplom
598 JELEŃ JANUSZ M POL AMATOR 3 07:44:39 Pobierz dyplom
599 BEŁZAK FILIP M POL 3 07:45:08 Pobierz dyplom
600 RUBIN ANDRZEJ M POL KB MCKiS Jaworzno 3 07:45:19 Pobierz dyplom
601 KORZENIAK DOMINIKA K POL 3 07:45:20 Pobierz dyplom
602 WIĄCEK KRZYSZTOF M POL 3 07:45:42 Pobierz dyplom
603 MURCHA PAWEŁ M POL Augusteam 3 07:45:45 Pobierz dyplom
604 SZCZUREK LENA K POL 3 07:46:10 Pobierz dyplom
605 SOWA KRZYSZTOF M POL #SportowaSOWA 3 07:46:29 Pobierz dyplom
606 STĘPIEŃ BARTŁOMIEJ M POL 3 07:46:33 Pobierz dyplom
607 MĘDRECKI PIOTR M POL TYPY Z TOPOGRAFÓW 3 07:46:38 Pobierz dyplom
608 GOMÓŁKA AGATA K POL 3 07:46:39 Pobierz dyplom
609 STOKWISZEWSKI KRZYSZTOF M POL Gong biega 3 07:46:46 Pobierz dyplom
610 SEWERYN ROBERT M POL 3 07:47:20 Pobierz dyplom
611 CYMERYS KAROL M POL - 3 07:47:31 Pobierz dyplom
612 SZEWCZYK MARIUSZ M POL 3 07:47:45 Pobierz dyplom
613 KLEKOWSKI WŁODZIMIERZ M POL NIGHT RUNNERS ZABRZE 3 07:47:59 Pobierz dyplom
614 ZAJDER PAWEŁ M POL 3 07:48:20 Pobierz dyplom
615 MAJKRZAK MARIUSZ M POL Fundacja Pocancerowani 3 07:48:43 Pobierz dyplom
616 IWAŃSKI JÓZEF M POL 3 07:48:44 Pobierz dyplom
617 SZNAJDER RAFAŁ M POL 3 07:49:05 Pobierz dyplom
618 MUNIAK KAMIL M POL kukuczsport.pl 3 07:49:22 Pobierz dyplom
619 RZĄSA MARTYNA K POL 3 07:49:37 Pobierz dyplom
620 VANDEWALLE ADRIEN M FRA TST Sabre 3 07:49:39 Pobierz dyplom
621 ŚWIĘTEK AGATA K POL Zakrzowiec Team Challenge 3 07:49:40 Pobierz dyplom
622 CEKAN MIROSLAVA K POL KKB Dystans Kraków 3 07:49:47 Pobierz dyplom
623 SZCZYGIEŁEK MAREK M POL Marek Szczygiełek Trener Personalny 3 07:49:52 Pobierz dyplom
624 SENATOR ROBERT M POL 3 07:49:54 Pobierz dyplom
625 JAŁYŃSKI MATEUSZ M POL 3 07:50:21 Pobierz dyplom
626 KRAJEWSKI JAKUB M POL 3 07:50:41 Pobierz dyplom
627 GRZESIK KAMIL M POL Forrest84 3 07:50:53 Pobierz dyplom
628 GRABOWY ŁUKASZ M POL SpeedTeam Dębica 3 07:51:12 Pobierz dyplom
629 DUBIŃSKI PRZEMYSŁAW M POL 3 07:51:20 Pobierz dyplom
630 DYLĄG PAULINA K POL 3 07:51:23 Pobierz dyplom
631 MAREK GRZEGORZ M POL Mensa Polska 3 07:51:23 Pobierz dyplom
632 KOWALEWSKA CLAUDIA K POL 3 07:51:26 Pobierz dyplom
633 NOSAL NORBERT M POL ITMBW Kraków 3 07:51:37 Pobierz dyplom
634 KOSIBA-ŁUCZAK KATARZYNA K POL 3 07:51:44 Pobierz dyplom
635 TORBA MARCIN M POL 3 07:51:48 Pobierz dyplom
636 PRZEWŁOKA WOJCIECH M POL Saint-Gobain SQUAD 3 07:52:18 Pobierz dyplom
637 PIWOWARCZYK ANDRZEJ M POL 3 07:52:38 Pobierz dyplom
638 SIBIK ANDRZEJ M POL ITMBW Kraków 3 07:53:00 Pobierz dyplom
639 NIESLER MARIAN M POL NIEZRZESZONY 3 07:53:09 Pobierz dyplom
640 STADLER ARTUR M POL 3 07:53:14 Pobierz dyplom
641 LECHOWICZ ŁUKASZ M POL Benon Team 3 07:53:24 Pobierz dyplom
642 STOCKI TOMASZ M POL Novomatic Technologies Poland 3 07:53:37 Pobierz dyplom
643 SUSKI JAROSŁAW M POL Euroclear Running Team 3 07:53:47 Pobierz dyplom
644 WOLNY MACIEJ M POL Politechnika Śląska, Wydział Organizacji i Zarządz 3 07:54:03 Pobierz dyplom
645 ZACZEK TOMASZ M POL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 3 07:54:32 Pobierz dyplom
646 MAZUR KRZYSZTOF M POL Tarnobrzeżanie 3 07:54:35 Pobierz dyplom
647 ZEMBACZYŃSKI GRZEGORZ M POL lamy 3 07:54:53 Pobierz dyplom
648 KUTYŁA MAREK M POL ITMBW Kraków 3 07:54:53 Pobierz dyplom
649 JAWORSKI PIOTR M POL 23 BLT 3 07:55:10 Pobierz dyplom
650 PANEK BARTOSZ M POL 3 07:55:16 Pobierz dyplom
651 COMBRZYŃSKI ROMAN M POL COMBRY 3 07:55:36 Pobierz dyplom
652 PIOTROWSKI MICHAŁ M POL 3 07:55:42 Pobierz dyplom
653 MILLER MONIKA K POL ITMBW Kraków 3 07:55:59 Pobierz dyplom
654 CZERNIAWSKA BEATA K POL UBS Team 3 07:55:59 Pobierz dyplom
655 BURLIGA MARZENA K POL KLUB BIEGACZA ENDURANCE SOLIDARNI KNURÓW 3 07:56:02 Pobierz dyplom
656 STUS MARIUSZ M POL Planeta Nisko 3 07:56:26 Pobierz dyplom
657 BAWOLSKI TADEUSZ M POL Arcadis 3 07:56:32 Pobierz dyplom
658 GAŁCZYŃSKI TOMASZ M POL 3 07:56:38 Pobierz dyplom
659 KOZACKI DAWID M POL Wkurw Team 3 07:56:50 Pobierz dyplom
660 KACZMARCZYK MARCIN M POL NiezniszczalniRunTeam 3 07:57:47 Pobierz dyplom
661 CIUŁA TOMASZ M POL ITMBW Kraków 3 07:57:50 Pobierz dyplom
662 STELIGA MACIEJ M POL 3 07:58:20 Pobierz dyplom
663 WIELGUS PIOTR M POL Ekipa z Tarnowa 3 07:58:22 Pobierz dyplom
664 SKUZA GRZEGORZ M POL ROZBIEGANE DOBCZYCE 3 07:58:29 Pobierz dyplom
665 FRĄCZEK MICHAŁ M POL ITMBW Kraków 3 07:58:47 Pobierz dyplom
666 WÓJCIK MICHAŁ M POL 3 07:58:51 Pobierz dyplom
667 KOBAK KRZYSZTOF M POL 3 07:59:18 Pobierz dyplom
668 OLEKSIAK ANNA K POL Niepołomice Biegają 3 07:59:20 Pobierz dyplom
669 URAM WOJCIECH M POL Wojtek MTB 3 07:59:25 Pobierz dyplom
670 ENGLISZ MICHAŁ M POL Amator 3 07:59:33 Pobierz dyplom
671 WÓJCIK MARCIN M POL UBS Team 3 07:59:37 Pobierz dyplom
672 SZCZUBIAŁ MARCIN M POL MARDENT 3 07:59:38 Pobierz dyplom
673 BAJDAK ŁUKASZ M POL - 3 07:59:59 Pobierz dyplom
674 RUFFENACH JEREMY M POL Po mecie piwo i kebab 3 08:00:00 Pobierz dyplom
675 WYKOWSKI PRZEMYSŁAW M POL 3 08:00:02 Pobierz dyplom
676 SHAUN O NEILL M POL ThE san Escobars 3 08:00:10 Pobierz dyplom
677 KONIK JAROSLAW M POL 3 08:00:12 Pobierz dyplom
678 KUBIESA JAKUB M POL MUSACHA RACE TEAM 3 08:00:21 Pobierz dyplom
679 CHROBOK GERARD M POL OLZA CIESZYN 3 08:00:47 Pobierz dyplom
680 BOCHENEK JACEK M POL UBS Team 3 08:01:30 Pobierz dyplom
681 PARADA MARCIN M POL V Maraton Leśników 3 08:02:15 Pobierz dyplom
682 WOŹNY ŁUKASZ M POL 3 08:02:20 Pobierz dyplom
683 DUDA KRZYSZTOF M POL ITMBW Kraków 3 08:02:22 Pobierz dyplom
684 BIGOS GRZEGORZ M POL Jaworzno 3 08:02:46 Pobierz dyplom
685 KYRCZ BARBARA K POL 3 08:02:51 Pobierz dyplom
686 PATLA EWA K POL 3 08:03:05 Pobierz dyplom
687 CZARNOTA MICHAŁ M POL 3 08:04:21 Pobierz dyplom
688 SOWA GRZEGORZ M POL 3 08:04:28 Pobierz dyplom
689 SZAREK ROBERT M POL 3 08:04:33 Pobierz dyplom
690 PIONTEK BOŻENA K POL Cidry lotajom 3 08:04:36 Pobierz dyplom
691 LELEK GRZEGORZ M POL 3 08:04:38 Pobierz dyplom
692 LEJA JACEK M POL 3 08:05:04 Pobierz dyplom
693 FELIKSIAK JACEK M POL 3 08:05:04 Pobierz dyplom
694 KRÓL KONRAD M POL DREDAR 3 08:05:50 Pobierz dyplom
695 MICHALCZYK ANNA K POL 3 08:06:02 Pobierz dyplom
696 MACIESZKO JOANNA K POL 3 08:06:08 Pobierz dyplom
697 WENECKA-FLIS ANNA K POL Daniel'sTeam 3 08:06:17 Pobierz dyplom
698 CHROBOK JÓZEFA K POL 3 08:06:28 Pobierz dyplom
699 KANDORA JOANNA K POL Miechowicka Grupa Biegowa 3 08:07:20 Pobierz dyplom
700 KANDORA PIOTR M POL Miechowicka Grupa Biegowa 3 08:07:20 Pobierz dyplom
701 PIÓRKO MATEUSZ M POL 3 08:07:33 Pobierz dyplom
702 ZACZEK SYLWIA K POL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 3 08:08:12 Pobierz dyplom
703 JAROSIŃSKA JUSTYNA K POL 3 08:08:54 Pobierz dyplom
704 RYBIEC MATEUSZ M POL EMI RUNNERS 3 08:09:17 Pobierz dyplom
705 ZYS JAROSŁAW M POL 3 08:09:24 Pobierz dyplom
706 KIERYS RENATA K POL 3 08:09:25 Pobierz dyplom
707 PIASTA JUSTYNA K POL 3 08:09:26 Pobierz dyplom
708 OPALUCH RAFAŁ M POL 3 08:09:33 Pobierz dyplom
709 ŻAKOWSKI BŁAŻEJ M POL 3 08:09:38 Pobierz dyplom
710 SYNOWIEC MAŁGORZATA K POL 3 08:09:56 Pobierz dyplom
711 DUDZIK PAWEŁ M POL ITMBW Kraków 3 08:10:19 Pobierz dyplom
712 BARDO JOANNA K POL 3 08:11:30 Pobierz dyplom
713 PIENIĄŻEK MARIUSZ M POL - 3 08:11:35 Pobierz dyplom
714 WĘGRZYNOWSKA EWA K POL 3 08:11:36 Pobierz dyplom
715 TARCZEWSKI SŁAWOMIR M POL Krosnienscy Miłośnicy Biegania-Czarnowo 3 08:11:52 Pobierz dyplom
716 MAREK MICHAŁ M POL 3 08:11:53 Pobierz dyplom
717 PAJURA AGATA K POL KB Maratończyk Dębica 3 08:12:10 Pobierz dyplom
718 SUCHY ANDRZEJ M POL UBS Team 3 08:12:26 Pobierz dyplom
719 ABRAMCZUK PAWEŁ M POL 3 08:12:47 Pobierz dyplom
720 ZBIERSKI DAWID M POL 3 08:13:07 Pobierz dyplom
721 ZYŚKO MAREK M POL La Bamba 3 08:13:47 Pobierz dyplom
722 RAKOCZY DOROTA K POL 3 08:14:06 Pobierz dyplom
723 OCHMAN STANISLAW M POL Z bieganiem mi do twarzy 3 08:14:11 Pobierz dyplom
724 WÓJCIKOWSKI MARCIN M POL 3 08:14:15 Pobierz dyplom
725 ĆWIERTNIAK RYSZARD M POL N7:45 3 08:14:26 Pobierz dyplom
726 SOKÓŁ GRZEGORZ M POL 3 08:14:38 Pobierz dyplom
727 MAREK MICHAŁ M POL 3 08:14:52 Pobierz dyplom
728 JANUSZ TADEUSZ M POL Piotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA 3 08:15:21 Pobierz dyplom
729 KUGLIN KATARZYNA K POL KB Łapka 3 08:15:34 Pobierz dyplom
730 MARZEC ARTUR M POL 3 08:15:58 Pobierz dyplom
731 ŻARSKA ILONA K POL 3 08:16:01 Pobierz dyplom
732 BURLIGA MARIUSZ M POL Opel Active Team 3 08:16:11 Pobierz dyplom
733 KUTYŁA STANISŁAW M POL ORANGE POLSKA 3 08:16:14 Pobierz dyplom
734 DROZDOWSKI JUREK M POL 3 08:16:18 Pobierz dyplom
735 FLAGA PIOTR M POL Eskadra Kraków 3 08:16:35 Pobierz dyplom
736 JÓSKOWIAK AGNIESZKA K POL 3 08:16:40 Pobierz dyplom
737 SZMUC ANNA K POL 3 08:16:48 Pobierz dyplom
738 BAŁAZY PATRYK M POL PGB SPORTOWA PACZKA 3 08:16:50 Pobierz dyplom
739 LASKOWSKI DARIUSZ M POL Niepołomice Biegają 3 08:17:10 Pobierz dyplom
740 KROCZEK LILIANA K POL Night Runners 3 08:17:21 Pobierz dyplom
741 KUŚNIERZ DAGMARA K POL ITMBW Kraków 3 08:18:00 Pobierz dyplom
742 ADAMSKI RAFAŁ M POL 3 08:18:02 Pobierz dyplom
743 WOJTANOWICZ MONIKA K POL runonline.pl TEAM 3 08:18:07 Pobierz dyplom
744 KONSTAŃCZAK JOANNA K POL Night Runners 3 08:18:12 Pobierz dyplom
745 SZOSTAK AGNIESZKA K POL 3 08:18:19 Pobierz dyplom
746 SODNOM TSENDZESEM K POL 3 08:18:36 Pobierz dyplom
747 KUC MAŁGORZATA K POL 3 08:18:37 Pobierz dyplom
748 MAŁKOWSKI MACIEJ M POL 3 08:18:51 Pobierz dyplom
749 STUS MARTA K POL Planeta Nisko 3 08:18:56 Pobierz dyplom
750 SIERON JACEK M POL 3 08:19:34 Pobierz dyplom
751 MARZEC MATEUSZ M POL 3 08:20:34 Pobierz dyplom
752 CZERNIAK JANUSZ M POL 3 08:20:48 Pobierz dyplom
753 KOZIOŁ PAWEŁ M POL Poranny Patrol 3 08:20:51 Pobierz dyplom
754 ZIĘBA EWELINA K POL Poranny Patrol 3 08:21:17 Pobierz dyplom
755 COMBRZYŃSKA ELŻBIETA K POL COMBRY 3 08:21:40 Pobierz dyplom
756 OGAR PIOTR M POL Banialuka Running Team 3 08:22:02 Pobierz dyplom
757 MAJKA TOMASZ M POL 3 08:22:13 Pobierz dyplom
758 GĘDŁEK ROBERT M POL Goodluck Team 3 08:23:09 Pobierz dyplom
759 WYDMANSKI MICHAL M POL 3 08:23:11 Pobierz dyplom
760 BARTYZEL GRZEGORZ M POL Poranny Patrol 3 08:23:56 Pobierz dyplom
761 PIONTEK ANDRZEJ M POL Cidry lotajom 3 08:25:29 Pobierz dyplom
762 KIN RAFAŁ M POL AZS PWSZ KROSNO 3 08:25:50 Pobierz dyplom
763 SZYMURA ANDRZEJ M POL 3 08:26:52 Pobierz dyplom
764 MULTANA HUBERT M POL Night Runners 3 08:27:00 Pobierz dyplom
765 PLISKO ROBERT M POL NAUKA BIEGA 3 08:27:16 Pobierz dyplom
766 ZIMNICKI TOMASZ M POL MPEC S.A. Kraków 3 08:27:31 Pobierz dyplom
767 STAWARZ MAGDALENA K POL Gorlicka Grupa Biegowa 3 08:27:47 Pobierz dyplom
768 ZIELIŃSKA AGATA K POL 3 08:27:52 Pobierz dyplom
769 SĘDYBYŁ SŁAWOMIR M POL RUNGALL Miedziana Góra 3 08:27:53 Pobierz dyplom
770 BONNAVE MAXIME M POL Euroclear running team 3 08:28:10 Pobierz dyplom
771 MYRCIK BERNARD M POL Gwarki 3 08:28:24 Pobierz dyplom
772 GOLKA BEATA K POL 3 08:28:45 Pobierz dyplom
773 PANEK WOJCIECH M POL 3 08:28:52 Pobierz dyplom
774 GAŁCZYK GRZEGORZ M POL Wielka Wieś Biega 3 08:28:58 Pobierz dyplom
775 MLEKO ROMAN M POL ITMBW Kraków 3 08:29:19 Pobierz dyplom
776 HUBKA ŁUKASZ M POL Habitat Team 3 08:29:22 Pobierz dyplom
777 SURÓWKA JAROSŁAW M POL ITMBW Kaków 3 08:30:31 Pobierz dyplom
778 SIERKA MACIEJ M POL Szkrabki/Poranny Patrol 3 08:30:39 Pobierz dyplom
779 WYWRÓT KLAUDIA K POL 3 08:30:44 Pobierz dyplom
780 SKIBKA MAŁGORZATA K POL ITMBW Kraków 3 08:31:03 Pobierz dyplom
781 TWARDOWSKA MAGDALENA K POL 3 08:31:04 Pobierz dyplom
782 ŁABĘDŹ ARTUR M POL Technikum Energetyczno-Elektroniczne nr 9 3 08:31:22 Pobierz dyplom
783 OLSZEWSKI RYSZARD M POL ITMBW 3 08:31:32 Pobierz dyplom
784 DUDEK DAREK M POL Zabierzów Biega 3 08:31:41 Pobierz dyplom
785 GUZIK KLAUDIA K POL 3 08:31:54 Pobierz dyplom
786 TURCZA TOMASZ M POL 3 08:31:56 Pobierz dyplom
787 GRUDNIEWSKI RAFAŁ M POL Srebrne Miasto Tarnowskie Góry 3 08:31:59 Pobierz dyplom
788 KORYCZAN STEFAN M POL 3 08:32:32 Pobierz dyplom
789 SYNOWIEC ELA K POL 3 08:32:49 Pobierz dyplom
790 ŚMIECH MARIUSZ M POL MARIO 3 08:33:07 Pobierz dyplom
791 TOKARZ WOJCIECH M POL ROZBIEGANE DOBCZYCE 3 08:33:58 Pobierz dyplom
792 KOŻUCH ARKADIUSZ M POL 3 08:33:58 Pobierz dyplom
793 PAPIERSKI LESZEK M POL PGB Sportowa Paczka 3 08:34:30 Pobierz dyplom
794 KLAMIŃSKI MARCIN M POL Nowohucki Kombinat Sportowy 3 08:34:43 Pobierz dyplom
795 CZYŻ MARCIN M POL 3 08:34:55 Pobierz dyplom
796 CHMIEL DOMINIKA K POL ITMBW Kraków 3 08:34:55 Pobierz dyplom
797 CHMIEL DOMINIKA K POL Lecymy wartko 3 08:35:07 Pobierz dyplom
798 TKACZYK HUBERT M POL 3 08:35:24 Pobierz dyplom
799 WĘGRZYN PATRYK M POL Vege Runners 3 08:35:56 Pobierz dyplom
800 SKRZYŃSKI WOJCIECH M POL 3 08:36:43 Pobierz dyplom
801 KUBICA KAZIMIERZ M POL Sąsiedzi 3 08:36:57 Pobierz dyplom
802 MUSZYŃSKA EDYTA K POL 3 08:37:02 Pobierz dyplom
803 CZOPEK PIOTR M POL 3 08:38:21 Pobierz dyplom
804 MARECIK AGATA K POL 3 08:39:18 Pobierz dyplom
805 MĘDRALA CZESŁAW M POL MĘDRALA TEAM 3 08:39:24 Pobierz dyplom
806 GRZELEC JACEK M POL 3 08:40:03 Pobierz dyplom
807 KASZA PATRYK M POL 3 08:40:41 Pobierz dyplom
808 STACHURA PIOTR M POL Go APTIV! 3 08:40:52 Pobierz dyplom
809 SATAŁA MACIEJ M POL Eskadra Kraków 3 08:41:21 Pobierz dyplom
810 LUKOSZEK WERONIKA K POL Step-Dance 3 08:41:22 Pobierz dyplom
811 DZIEDZIC-GOLEC JOWITA K POL 3 08:41:41 Pobierz dyplom
812 KOZIOŁ ANNA K POL Poranny Patrol 3 08:41:42 Pobierz dyplom
813 KONDRACIUK ŁUKASZ M POL 3 08:41:49 Pobierz dyplom
814 ANTKIEWICZ DAMIAN M POL 42 do szczęścia 3 08:42:34 Pobierz dyplom
815 PORĘBSKI SEBASTIAN M POL 3 08:42:55 Pobierz dyplom
816 MAJKUT LESZEK M POL ITMBW 3 08:43:13 Pobierz dyplom
817 STASIEWICZ GRZEGORZ M POL 3 08:43:52 Pobierz dyplom
818 BRODOWSKI JAN M POL 3 08:44:09 Pobierz dyplom
819 UCHACZ PAWEL M POL 3 08:45:11 Pobierz dyplom
820 DUDEK MICHAŁ M POL Dudidoksy 3 08:45:33 Pobierz dyplom
821 RZĄSA ANTONI M POL Kraków 3 08:47:15 Pobierz dyplom
822 GUZDEK DARIUSZ M POL 3 08:47:26 Pobierz dyplom
823 GRABOWSKI KEWIN M POL 3 08:47:29 Pobierz dyplom
824 HERNIK BOGUSŁAW M POL Los Trepos Companieros 3 08:47:32 Pobierz dyplom
825 KOPIEC MARCIN M POL Kopiec Running Team 3 08:48:05 Pobierz dyplom
826 KOŁDRAS WITOLD M POL ITMBW Kraków 3 08:49:31 Pobierz dyplom
827 KOŁDRAS JOANNA K POL ITMBW Kraków 3 08:49:31 Pobierz dyplom
828 OLESIAK TOMASZ M POL 3 08:50:03 Pobierz dyplom
829 KOSMAL ANDRZEJ M POL SLIM TEAM 3 08:50:48 Pobierz dyplom
830 ŚCIESZKA MARCIN M POL dreamcatcher.net.pl 3 08:51:10 Pobierz dyplom
831 FRYC ANNA K POL 3 08:51:12 Pobierz dyplom
832 SERWIN ŁUKASZ M POL 3 08:51:24 Pobierz dyplom
833 GOLKA SEBASTIAN M POL W POGONI ZA DUCHEM 3 08:51:38 Pobierz dyplom
834 WARZESZAK TOMASZ M POL 3 08:51:39 Pobierz dyplom
835 CZERNECKI MACIEJ M POL Ekipa z Tarnowa 3 08:52:09 Pobierz dyplom
836 KOMISAREK GRZEGORZ M POL nie zrzeszony 3 08:52:37 Pobierz dyplom
837 BABULA PAWEŁ M POL Badbull 3 08:52:45 Pobierz dyplom
838 ROLSKI ANDRZEJ M POL Go APTIV! 3 08:52:57 Pobierz dyplom
839 SARNA PIOTR M POL Kraków 3 08:53:21 Pobierz dyplom
840 MARTYKA AGNIESZKA K POL CITY 3 08:53:43 Pobierz dyplom
841 KWIECIEŃ MARCIN M POL Mam Na To Wybiegane 3 08:53:50 Pobierz dyplom
842 KALISZKA MARCIN M POL Zakrzowiec Team Challenge 3 08:54:46 Pobierz dyplom
843 KOZŁOWSKI JANUSZ M POL Novomatic Technologies Poland 3 08:55:06 Pobierz dyplom
844 SACZKA SŁAWOMIR M POL 3 08:55:15 Pobierz dyplom
845 OLEJNICZAK AGNIESZKA K POL 3 08:55:32 Pobierz dyplom
846 SIENIAWSKI MICHAŁ M POL 3 08:56:37 Pobierz dyplom
847 RZĄSA BARBARA K POL 3 08:56:44 Pobierz dyplom
848 MARK JULIA K POL Lemon Team 3 08:58:04 Pobierz dyplom
849 PANEK TADEUSZ M POL 3 08:58:12 Pobierz dyplom
850 DUDEK AGNIESZKA K POL LPP TEAM 3 08:59:27 Pobierz dyplom
851 SZOZDA TERESA K POL KB MCKiS Jaworzno 3 09:00:49 Pobierz dyplom
852 NOWAK NATALIA K POL Ekipa z Tarnowa 3 09:01:21 Pobierz dyplom
853 KANTOROWSKA ANIA K POL w pogoni za duchem 3 09:01:49 Pobierz dyplom
854 BRUDKIEWICZ-PAŹDZIORA ANETA K POL Ekipa z Tarnowa 3 09:02:09 Pobierz dyplom
855 KAWA BARBARA K POL KB Maratończyk Dębica 3 09:02:35 Pobierz dyplom
856 KARBOWSKA BEATA K POL 3 09:03:22 Pobierz dyplom
857 KALINOWSKI ŁUKASZ M POL 3 09:03:55 Pobierz dyplom
858 STOLARSKI SŁAWOMIR M POL LAURA 3 09:04:09 Pobierz dyplom
859 KUZHEL OLEKSANDR M UKR Mighty Unicorns 3 09:04:40 Pobierz dyplom
860 SERĘGA ANNA K POL wkurw_team 3 09:04:57 Pobierz dyplom
861 GAJDA BEATA K POL ITMBW Kraków 3 09:05:02 Pobierz dyplom
862 WYLEŻOŁ PIOTR M POL Srebrne Miasto Tarnowskie Góry 3 09:06:10 Pobierz dyplom
863 BIEL MICHAŁ M POL 3 09:09:11 Pobierz dyplom
864 PAŁKOWSKA JOANNA K POL SzkrabkiPoranny Patrol 3 09:10:31 Pobierz dyplom
865 CZEMPIEL MATEUSZ M POL LECYMY DURŚ 3 09:12:16 Pobierz dyplom
866 BARYGA MATEUSZ M POL . 3 09:12:38 Pobierz dyplom
867 KIEŁBASA JANUSZ M POL RUNNINGPERFORMANCE.PL/BBL KRAKÓW 3 09:13:15 Pobierz dyplom
868 DOBRZENIECKA ANITA K POL Szalona_Jadzia_Team 3 09:13:40 Pobierz dyplom
869 CZARNY ŁUKASZ M POL wkurw_team 3 09:14:38 Pobierz dyplom
870 DUDEK MARTA K POL Zabierzów Biega 3 09:14:58 Pobierz dyplom
871 SERĘGA TOMASZ M POL Kolka Stawki 3 09:15:23 Pobierz dyplom
872 SCHNEIDER KRYSTYNA K POL 3 09:15:50 Pobierz dyplom
873 DOBRZENIECKA JADWIGA K POL Szalona_Jadzia_Team 3 09:15:53 Pobierz dyplom
874 SŁAWIŃSKI ADAM M POL RUNNINGPERFORMANCE.PL/BBL KRAKÓW 3 09:16:43 Pobierz dyplom
875 TERKA PAWEŁ M POL 3 09:16:53 Pobierz dyplom
876 BAŁABAŃSKI TOMASZ M POL 3 09:17:27 Pobierz dyplom
877 GORCZYCA DARIUSZ M POL 3 09:18:20 Pobierz dyplom
878 ŁACH MACIEJ M POL COMARCH 3 09:18:56 Pobierz dyplom
879 WIŚNIEWSKI BARTŁOMIEJ M POL 3 09:20:41 Pobierz dyplom
880 ŚLEPECKI MACIEJ M POL 42 do szczęścia 3 09:21:06 Pobierz dyplom
881 WÓJCIK KAZIMIERZ M POL Biegam bo lubię 3 09:21:17 Pobierz dyplom
882 ŁOPATKA PAWEŁ M POL 3 09:24:38 Pobierz dyplom
883 ZASIURA WŁADYSŁAWA K POL UISP ROMA 3 09:28:48 Pobierz dyplom
884 MISIARZ JÓZEF M POL - 3 09:32:07 Pobierz dyplom
885 MACIEJAS DANIEL M POL Husaria Race Team 3 09:32:30 Pobierz dyplom
886 MARSZAŁEK SABINA K POL 3 09:34:30 Pobierz dyplom
887 SZCZEPANIK MARTA K POL 3 09:34:41 Pobierz dyplom
888 KEMPCZYŃSKI PIOTR M POL Husaria RUN Gdynia 3 09:35:40 Pobierz dyplom
889 DIKOLENKO AGNIESZKA K POL 3 09:36:25 Pobierz dyplom
890 PRZEKLASA JOANNA K POL NIEZAWODNI TEAM 3 09:36:27 Pobierz dyplom
891 WOŚKO ANIA K POL 3 09:37:46 Pobierz dyplom
892 LITWIN AGNIESZKA K POL Nowa Huta Team 3 09:37:56 Pobierz dyplom
893 ZEMŁA KRZYSZTOF M POL 3 09:41:25 Pobierz dyplom
894 CZAPLAK WOJCIECH M POL NIEZAWODNI TEAM 3 09:42:16 Pobierz dyplom
895 SKOCZYLAS-LIGOCKA ANNA K POL Parkrun Chrzanów 3 09:42:49 Pobierz dyplom
896 SROKA KRZYSZTOF M POL Wola West Kraków 3 09:44:29 Pobierz dyplom
897 WACHNIK AGNIESZKA K POL 3 09:48:59 Pobierz dyplom
898 FLIS JOANNA K POL 3 09:50:32 Pobierz dyplom
899 POZNAŃSKI BARTŁOMIEJ M POL Night Runners 3 09:56:07 Pobierz dyplom
900 MOSKWA PRZEMYSŁAW M POL Wkurw Team 3 09:57:57 Pobierz dyplom
901 ŁYKO IZYDOR M POL RUNorDIE 3 10:04:30 Pobierz dyplom
902 BARTYZEL BEATA K POL 3 10:10:04 Pobierz dyplom
903 SITARZ MAGDALENA K POL 3 10:10:44 Pobierz dyplom
904 PAJURA RYSZARD M POL 3 10:22:48 Pobierz dyplom
905 WADAS KATARZYNA K POL Nowa Huta Team 3 10:32:44 Pobierz dyplom