Zapraszamy na wystawę ?Kraków nie tylko zabytkami stoi?

Wystawa ?Kraków nie tylko zabytkami stoi? znajduje się aktualnie na Placu Wszystkich Świętych, gdzie jest eksponowana wzdłuż Pawilonu Wyspiańskiego. Fotografie przedstawiające ujęcia z największych wydarzeń sportowych organizowanych w Krakowie będzie można tam zobaczyć do 17 września, kiedy to wystawa zostanie przeniesiona na Plac Wolnica.

Zdjęcia przypominają, że Kraków oferuje nie tylko zabytki i możliwość obcowania z historią, ale również ma wiele propozycji dla miłośników sportu - zarówno kibiców, jak i osób lubiących aktywnie spędzać czas.

Na wystawie można obejrzeć obrazy z najważniejszych imprez sportowych odbywających się w Krakowie: kolarskich - Tour de Pologne (w tym roku już po raz piąty wyścig zakończył się w Krakowie) i Skandia Maraton Lang Team (w naszym mieście odbyły się dotychczas dwie edycje tych zawodów na rowerach górskich), biegowych - Cracovia Maraton i Biegu Trzech Kopców czy z Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa.

Organizatorami wystawy są: Gmina Miejska Kraków, Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie, Skandia Życie TU S.A. oraz Lang Team.


Fot. MCH/ZIS