Zapraszamy na wystawę ?Kraków nie tylko zabytkami stoi?

Od 26 czerwca do 10 lipca na płycie Rynku Głównego pomiędzy ulicami Jana a Sławkowską oraz od 11 do 20 lipca na Błoniach Krakowskich w pobliżu budynku dawnego hotelu Cracovia będzie można oglądać wystawę fotografii ?Kraków nie tylko zabytkami stoi?. Prezentowane prace przedstawiają ujęcia z największych wydarzeń sportowych organizowanych w Krakowie.

Zdjęcia przypominają, że Kraków oferuje nie tylko zabytki i możliwość obcowania z historią, ale również ma wiele propozycji dla miłośników sportu - zarówno kibiców, jak i osób lubiących aktywnie spędzać czas.

Na wystawie można obejrzeć obrazy z imprez kolarskich - Tour de Pologne (w tym roku już po raz piąty wyścig zakończy się w Krakowie) i Skandia Maraton Lang Team (w naszym mieście odbyły się już dwie edycje tych zawodów na rowerach górskich), biegowych - Cracovia Maraton, Biegu Trzech Kopców i Krakowskiego Biegu Sylwestrowego oraz z Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa, Regat o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa w Kajakarstwie Slalomowym i Turnieju Żużlowego o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa.

Organizatorami wystawy są: Gmina Miejska Kraków, Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie, Skandia Życie TU S.A. oraz Lang Team.