Zapraszamy na wystawę ?Kraków nie tylko zabytkami stoi?

Wystawa ?Kraków nie tylko zabytkami stoi?, którą można już było oglądać od 26 czerwca do 10 lipca na płycie Rynku Głównego oraz od 11 do 19 lipca na Błoniach Krakowskich, obecnie jest eksponowana na placu przy Alei Róż. Fotografie przedstawiające ujęcia z największych wydarzeń sportowych organizowanych w Krakowie pozostaną w Nowej Hucie do 13 sierpnia.

Zdjęcia przypominają, że Kraków oferuje nie tylko zabytki i możliwość obcowania z historią, ale również ma wiele propozycji dla miłośników sportu - zarówno kibiców, jak i osób lubiących aktywnie spędzać czas.

Na wystawie można obejrzeć obrazy z imprez kolarskich - Tour de Pologne (w tym roku już po raz piąty wyścig zakończy się w Krakowie) i Skandia Maraton Lang Team (w naszym mieście odbyły się już dwie edycje tych zawodów na rowerach górskich), biegowych - Cracovia Maraton, Biegu Trzech Kopców i Krakowskiego Biegu Sylwestrowego oraz z Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa, Regat o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa w Kajakarstwie Slalomowym i Turnieju Żużlowego o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa.

Organizatorami wystawy są: Gmina Miejska Kraków, Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie, Skandia Życie TU S.A. oraz Lang Team.

Fot. MCH/ZIS