Zapraszamy na oficjalny profil Cracovia Maraton na Facebooku!

Miło nam poinformować, że uruchomiony został oficjalny profil Cracovia Maraton na Facebooku. Będą się tam pojawiały informacje dotyczące głównie Cracovia Maraton, ale także o innych ciekawych krakowskich biegach organizowanych i współorganizowanych przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie ? Organizatora Cracovia Maraton.

Będzie można tam znaleźć również niepublikowane na stronie internetowej zdjęcia, przygotowywane przez organizatorów oraz udostępniane przez zawodników biorących udział w biegach filmy, ogłaszane będą konkursy. Na Facebooku będzie można też dowiedzieć się co ciekawego dzieje się u Organizatorów CM oraz podpowiedzieć im co powinni zrobić aby organizowane przez nich imprezy z edycji na edycję były coraz lepsze.

Będą pojawiały się również interesujące artykuły dotyczące sportu, treningów i sposobów odżywania sportowców. Wszelkie ciekawe pomysły i inicjatywy są mile widziane - Organizatorzy CM przeanalizują wszystkie propozycje i z pewnością część z nich doczeka się realizacji. Chętnie odpowiedzą także na pojawiające się pytania i wątpliwości.

Profil nie będzie miał jednak tylko informacyjnego wydźwięku, moderatorzy będą starali się motywować użytkowników do systematycznego uprawiania sportu, przezwyciężania swoich słabości, nie poddawania się w trudnych chwilach oraz stawiania sobie coraz to bardziej wymagających celów sportowych oraz życiowych.

Serdecznie zapraszamy do „polubienia" naszego oficjalnego profilu na Facebooku!