Zapraszamy na Konferencje prasowe w ZIS: 10 maja – 15. PZU Cracovia Maraton, 12 maja – siatkówka

W tym tygodniu zapraszamy dziennikarzy do siedziby Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie przy ul. Walerego Sławka 10 na dwie konferencje prasowe. We wtorek, 10 maja o godz. 11.00 przekażemy informacje o 15. PZU Cracovia Maraton i Krakowskich Spotkaniach Biegowych, a w czwartek, 12 maja o godz. 15.00 – o XIV Memoriale Huberta Jerzego Wagnera i Lidze Światowej w Piłce Siatkowej Mężczyzn.

Tegoroczny 15. PZU Cracovia Maraton odbędzie się w niedzielę, 15 maja jako ukoronowanie trzydniowych Krakowskich Spotkań Biegowych. Sportowe zmagania zostaną zainaugurowane piątkowym Biegiem Nocnym na 10 km. W programie imprezy przewidziano rywalizację na różnych dystansach, nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych.

Czwartkowa konferencja poprzedzi z kolei dwa duże wydarzenia siatkarskie w TAURON Arenie Kraków: XIV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera (17-19 maja) i Finał Six Ligi Światowej (13-17 lipca).

Memoriał H.J. Wagnera, z udziałem reprezentacji Polski, Belgii, Bułgarii i Serbii, to ostatni sprawdzian biało-czerwonych przed turniejem kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.