Zapisy do 10. PZU Biegu Trzech Kopców zakończone!

Na ponad 53 dni przed startem Międzynarodowych Otwartych Mistrzostw Krakowa w Biegu Górskim limit zgłoszeń został wyczerpany! W momencie nadania 2 500. numeru startowego na liście zarejestrowanych uczestników było 2800 osób. Limit startujących, ustalony przez Organizatora, spowodowany jest względami bezpieczeństwa i pojemnością trasy.

 

W związku z wyczerpaniem limitu numerów startowych 10. PZU Biegu Trzech Kopców, określonego w regulaminie imprezy, prosimy nie dokonywać już opłat. Wpłaty uiszczone po ukazaniu się niniejszego komunikatu nie będą uwzględniane.

Przypominamy, iż zgodnie z regulaminem, warunkiem udziału w biegu było zapisanie się na listę startową poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie https://zapisy.zis.krakow.pl/event/14 oraz wniesienie opłaty. Osoby, które nie uiściły wpłaty, a zapisały się na listę, nie mają możliwości uregulowania płatności po ukazaniu się niniejszego komunikatu. Wszystkie osoby, które dokonały opłaty startowej na 10. PZU Bieg Trzech Kopców, a nie mają przydzielonego numeru startowego, proszone są o kontakt z Organizatorem (zapisy@zis.krakow.pl).