XVI Memoriał Huberta Jerzego Wagnera: ruszyła sprzedaż biletów, atrakcje dla kibiców podczas turnieju

Ruszyła sprzedaż pojedynczych biletów na XVI Memoriał Huberta Jerzego Wagnera, który w dniach 24-26 sierpnia odbędzie się w TAURON Arenie Kraków. Oprócz siatkarskich zmagań drużyn narodowych Francji, Kanady, Rosji oraz Polski, organizatorzy przygotowują szereg atrakcji i niespodzianek dla kibiców i samych zawodników.

Po ponad miesięcznej turze sprzedaży karnetów, ruszyła dystrybucja pojedynczych wejściówek na sierpniowe święto siatkówki w TAURON Arenie Kraków. Można je nabywać za pośrednictwem strony www.abilet.pl. - Karnety były ukłonem w stronę kibiców – mówi wiceprezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera Cezary Mróz. - Wiele osób od lat prosiło nas o wprowadzenie takiej formy wejściówek i zainteresowanie było bardzo duże – podsumowuje Cezary Mróz.

Co ciekawe, organizatorzy XVI Memoriału, szykują atrakcje niespotykane dotąd na siatkarskich widowiskach. - Znakomita współpraca z władzami Krakowa, a także Zarządem Infrastruktury Sportowej pozwoliła nam na spokojne przygotowywanie atrakcji dla miłośników siatkówki, którzy wybiorą się na XVI Memoriał - nie ukrywa Cezary Mróz. - Kibice, którzy pojawią się w TAURON Arenie Kraków spotkają się z zupełnie nowym wymiarem kibicowania. Chcemy, żeby siatkarscy fani byli częścią widowiska i brali w nim czynny udział. Szykujemy coś, czego jeszcze w Polsce nie było. Będą nowości, ale też tradycyjnie – najlepsze samochody świata, które poprowadzą najlepsi siatkarze świata. Do tego – element rajdowy. Nie zdradzę szczegółów, ale to zdecydowanie będzie miało związek z największym wymiarem rajdów – uzupełnia tajemniczo Cezary Mróz.

W XVI Memoriale Huberta Jerzego Wagnera (24-26.08.2018 r., TAURON Arena Kraków) wystąpią reprezentacje Francji, Kanady, Polski i Rosji. Będzie to ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Świata w Bułgarii i we Włoszech.