XIV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera: 10 marca zapraszamy na konferencję prasową

W najbliższy czwartek, 10 marca, o godz. 11.00 zapraszamy na konferencję prasową, podczas której Kraków zostanie oficjalnie zaprezentowany, jako gospodarz XIV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera.

Spotkanie z udziałem Katarzyny Król – Zastępcy Prezydenta Miasta Krakowa ds. Edukacji i Kultury, Dyrektora Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie – Krzysztofa Kowala, Prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej – Pawła Papke, Prezesa Fundacji Huberta Jerzego Wagnera – Jerzego Mroza oraz syna Legendarnego Trenera – Grzegorza Wagnera odbędzie się w sali konferencyjnej Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie, przy ul. Walerego Sławka 10.

Przypomnijmy, że  w tegorocznej edycji Memoriału (17-19 maja w TAURON Arenie Kraków) wezmą udział reprezentacje: Belgii, Bułgarii, Polski i Serbii. Będzie to ostatni sprawdzian przed Światowym Turniejem Kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, a także pierwszy występ Mistrzów Świata przed własną publicznością po ponad ośmiu miesiącach przerwy.

Dodajmy jeszcze, że w tym roku będzie to jedna z zaledwie trzech okazji do obejrzenia w naszym kraju na żywo siatkarskiej reprezentacji Polski. Oprócz Memoriału, Biało-Czerwoni zagrają w dwóch turniejach Ligi Światowej.

Fot. MCH/ZIS