X Cracovia Maraton: 8 stycznia Studniówka w Teatrze Ludowym

Przed nami jubileuszowy X Cracovia Maraton. To wyjątkowa okazja by celebrować maratońskie święto. Z tej okazji Klub biegaczy AZS-AWF Kraków Masters organizuje w sobotę, 8 stycznia 2011 roku STUDNIÓWKĘ MARATOŃSKĄ!

Obowiązkiem każdego maratończyka z Krakowa jest uczcić 10. rocznicę Cracovia Maraton wyśmienitym startem. Najwyższy więc czas by zacząć sensowne - czyli ciężkie i stresujące przygotowania. 100 dni bezpośredniego przygotowania startowego - a potem historyczny start 17 kwietnia 20011 roku z Błoń Krakowskich.
Ale... żeby kontuzje nas omijały a trening był akceptowalny przez nasz organizm, trzeba wzorem młodzieży uczcić ostatnie 100 dni przygotowania.
Klub biegaczy AZS-AWF Kraków Masters zaprasza więc na STUDNIÓWKĘ MARATOŃSKĄ w sobotę 8 stycznia 2011 r. o godz. 20.30 do Teatru Ludowego, os. Teatralne 34.
Będzie to impreza taneczna - bez alkoholu... jak to na studniówce. Koszt - to 50,00 PLN od osoby za catering z gorącymi daniami, salę i muzykę.
Początek o 20.30 - tradycyjnym polonezem! Stroje „galowe" czyli panie: sukienki i szpilki, panowie: „fraki" - ewentualnie garnitury z „muszką". Numery startowe z X Cracovia Maraton będą dołączone do pakietu studniówkowego. Organizatorzy przewidują tańce, swawole, konkursy, dzikie pomysły, Impreza będzie "stricte" taneczna - aż po blady świt.
Biegacze z klubu AZS-AWF Masters zapewniają, że MARATOŃSKA STUDNIÓWKA będzie lepsza od tej szkolnej, która utkwiła w naszej pamięci i serdecznie zapraszają do Teatru Ludowego.
W imprezie mogą wziąć udział wszyscy biegacze niezależnie od poziomu sportowego i przynależności klubowej, warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się na stronie: www.masters.krakow.pl w zakładce „studniówka maratońska".