Wystawa ?Kraków nie tylko zabytkami stoi? na Małym Rynku

Zapraszamy do obejrzenia wystawy ?Kraków nie tylko zabytkami stoi?, która aktualnie jest eksponowana na Małym Rynku od strony ulicy Mikołajskiej. Zdjęcia przedstawiające ujęcia z największych wydarzeń sportowych organizowanych w Krakowie będzie można tam zobaczyć do 6 września. Następnie, wystawa zostanie przeniesiona na Plac Wszystkich Świętych.

Zdjęcia przypominają, że Kraków oferuje nie tylko zabytki i możliwość obcowania z historią, ale również ma wiele propozycji dla miłośników sportu - zarówno kibiców, jak i osób lubiących aktywnie spędzać czas.

Na wystawie można obejrzeć obrazy z imprez kolarskich - Tour de Pologne (w tym roku już po raz piąty wyścig zakończył się w Krakowie) i Skandia Maraton Lang Team (w naszym mieście odbyły się dotychczas dwie edycje tych zawodów na rowerach górskich), biegowych - Cracovia Maraton, Biegu Trzech Kopców i Krakowskiego Biegu Sylwestrowego oraz z Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa, Regat o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa w Kajakarstwie Slalomowym i Turnieju Żużlowego o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa.

Organizatorami wystawy są: Gmina Miejska Kraków, Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie, Skandia Życie TU S.A. oraz Lang Team.

 

Zapraszamy do obejrzenia wystawy "Kraków nie tylko zabytkami stoi"! 

 


Fot. PD/ZIS