Wyniki on-line w serwisie datasport.pl

W niedzielę, 6 października o godz. 10.30 rozpocznie się VII Bieg Trzech Kopców. Wyniki on-line będą dostępne w serwisie datasport.pl

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy więc do śledzenia strony internetowej www.online.datasport.pl/results1022, na której odnotowane zostaną rezultaty biegaczy.

 

W tym roku zgłosiła się rekordowa liczba uczestników. Organizujący imprezę Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie - z uwagi na bezpieczeństwo i pojemność trasy - musiał wprowadzić limit - 2300 startujacych.

 

Już w sobotę, 5 października, w Biurze Zawodów, przy ul. Dembowskiego 12, w Szkole Podstawowej nr 29, przez niemal cały dzień wydawane były pakiety startowe. Dziś, można je jeszcze odebrać tam w godz. 7.00-9.30.

 

Start spod kopca Krakusa o godz. 10.30. Do grona zawodników, którzy chcą podjąć rywalizację o zwycięstwo z Kenijczykami dołaczył Artur Kern. Po raz kolejny w Biegu Trzech Kopców weźmie udział Małgorzata Tlałka-Długosz, znana szczególnie miłosnikom narciarstwa alpejskiego olimpijka z Sarajewa i Calgary.