Wygraj darmowy pakiet startowy i bilet do Krakowa!

Biegaczy, którzy w niedzielę, 28 września startują w 36. PZU Maratonie Warszawskim, a sezon chcieliby zakończyć udziałem w 1. PZU Cracovia Półmaratonie Królewskim zachęcamy do udziału w zabawie – można wygrać darmowe pakiety startowe i bilet na pociąg z Warszawy do Krakowa.

Nagrodzeni wyruszą pod Wawel specjalnym wagonem PZU.


To nie będzie zwykły, wynajęty wagon pociągu. Podczas podróży, uczestnicy wezmą udział w specjalnych warsztatach dotyczących biegania i zdrowego stylu życia. Warsztaty poprowadzi uznane w środowisku biegaczy małżeństwo – Olga i Paweł Ochalowie. Każdy, kto trafi do pociągu, otrzyma również darmowy pakiet startowy, a po dotarciu na miejsce, zostanie zaproszony na specjalny trening.

 

Co należy zrobić, by zdobyć miejscówkę w wagonie PZU?

1. Przyjść po odbiór swojego pakietu startowego do biura zawodów 36. PZU Maratonu Warszawskiego (piątek w godz. 12:00-20:00, sobota w godz. 10:00-20:00).

2. Znaleźć Lajkonika – symbol Krakowa (na zdjęciu poniżej).

3. Odpowiedzieć na proste pytanie (uczestnicy, którzy chcą wziąć udział w zabawie, proszeni będą o pozostawienie swoich danych kontaktowych /adres e-mail/, które zostaną wykorzystane wyłącznie do przekazania informacji o ew. wygranej i do przekazania informacji organizacyjnych).

Spośród wszystkich odpowiedzi wyłonione zostanie 20 najciekawszych, które premiowane będą darmowym udziałem w 1. PZU Cracovia Półmaratonie Królewskim i biletem do Krakowa. Na wszystkich nagrodzonych czeka niezwykła podróż w doborowym towarzystwie.

 

Jeśli nie zdobędziesz biletu podczas 36. PZU Maratonu Warszawskiego, nie poddawaj się. Poluj na bilety w sieci – obserwuj profile Pomoc to moc na Facebooku i 1.PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego. Wkrótce i tam będziesz mógł wygrać kolejne bilety.

 

Ważne informacje:

Przejazd specjalnym wagonem PZU z Warszawy do Krakowa planowany jest w przeddzień 1.PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego tj. 25.10.2014 r. we wczesnych godzinach popołudniowych. Pobyt w Krakowie i powrót – we własnym zakresie.

 

Podczas 36. PZU Maratonu Warszawskiego zapraszamy także do odwiedzenia stoiska promocyjnego prowadzonego przez pracowników Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie - Organizatora 1. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego. Będzie można skorzystać z promocyjnych zapisów - w cenie 65 zł. Ponadto, przyjmowane będą również zgłoszenia do 8. Biegu Trzech Kopców (cena 35 zł) oraz 14. Cracovia Maraton (50 zł). Dla zainteresowanych został też przygotowany specjalny pakiet - opłata startowa za udział w dwóch biegach: 8. Biegu Trzech Kopców i 1. PZU Cracovia Półmaratonie Królewskim w cenie 85 zł.