Wizyta w ZIS: z Rafałem Majką o kolarskiej młodzieży

W najbliższy wtorek 1 grudnia, trzeci kolarz tegorocznego wyścigu Vuelta a España i zwycięzca 72. Tour de Pologne w 2014 r. Rafał Majka wraz z innymi znanymi wychowankami WLKS Krakus Swoszowice i trenera Zbigniewa Klęka weźmie udział w konferencji prasowej, organizowanej w siedzibie Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

O tym spotkaniu, a także o działaniach znakomitego zawodnika grupy Tinkoff Saxo wspierających jego młodszych naśladowców i miejmy nadzieję przyszłych następców w największych kolarskich imprezach, Rafał Majka i Zbigniew Klęk rozmawiali w czwartek,  26 listopada z Dyrektorem Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie Krzysztofem Kowalem.

Dotychczasowe wspólne przedsięwzięcia Rafała Majki, klubu i władz Miasta Krakowa przyczyniły się już do poprawy warunków treningowych kilkudziesięciu młodych adeptów kolarstwa, a także przedstawicieli innych dyscyplin sportowych uprawianych w WLKS Krakus. Do klubu trafiły nowoczesne urządzenia i wysokiej jakości sprzęt, rozbudowana została baza.

Fot. MCH/ZIS