Wielkie wydarzenie w małej Niecieczy: w środę mecz piłkarskiej I ligi z Cracovią

Do rangi dużego wydarzenia urasta zaległy mecz piłkarskiej I ligi w środę, 24 października, o godz. 14.00, w którym Termalica Bruk-Bet Nieciecza spotka się z Cracovią. Będzie to bardzo ciekawa konfrontacja trenerów: Kazimierza Moskala i Wojciecha Stawowego oraz ich podopiecznych. Cracovia w tym sezonie pokonała już dwóch rywali z wielkimi aspiracjami: Zawiszę Bydgoszcz i Flotę Świnoujście, od niedzieli jest wiceliderem.

Ci, którzy nie pojawią się na trybunach stadionu w małej Niecieczy, będą mogli obejrzeć to niezwykle interesujące spotkanie na stronie internetowej stacji Orange Sport.

Wyjazdowe zwycięstwo Cracovii nad Flotą 2-1 (1-1) przerwało wspaniałą serię drużyny ze Świnoujścia. Dopiero w 13. meczu tego sezonu rewelacyjny lider stracił pierwsze punkty. Nic więc dziwnego, że „Pasy" zbierają zewsząd pochwały, nie tylko za coraz większą skuteczność, ale także za coraz lepszą i atrakcyjną dla kibiców grę.

Cracovia z dorobkiem 26 pkt. ma obecnie 8 pkt. straty do Floty, natomiast 1 pkt przewagi nad Zawiszą i 2 - nad Termaliką.