W piątek, 28 grudnia konferencja prasowa o 9. Krakowskim Biegu Sylwestrowym i działalności Zarządu Infrastruktury Sportowej

Podczas konferencji prasowej, która odbędzie się w piątek, 28 grudnia o godz. 11.00 poinformujemy o 9. Krakowskim Biegu Sylwestrowym i działalności Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie. Dziennikarzy zapraszamy do siedziby ZIS przy ul. Walerego Sławka 10.

Dziewiąta edycja Krakowskiego Biegu Sylwestrowego, który rozpocznie się 31 grudnia w samo południe na Rynku Głównym (u wylotu ulicy Siennej), wzbudza duże zainteresowanie. Organizatorzy: Gmina Miejska Kraków, Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie i Krakowski Klub Biegacza Dystans gwarantują jego uczestnikom nie tylko wielkie emocje sportowe, ale i świetną zabawę. W trakcie  piątkowej konferencji przekażemy informacje o ostatnich przygotowaniach do tej niezwykle atrakcyjnej imprezy.

Sporo uwagi poświęcimy też działalności ZIS w minionych dwunastu miesiącach i przedstawimy plany na 2013 rok, dotyczące zarówno przedsięwzięć inwestycyjnych, jak i organizacji międzynarodowych wydarzeń sportowych, w tym 12. Cracovia Maraton.