W niedzielę 25 października Trophy Tour na Rynku Głównym w Krakowie!

Już w najbliższą niedzielę, 25 października, o godz. 12.00, Związek Piłki Ręcznej w Polsce i Miasto Kraków zapraszają na Rynek Główny pod Wieżę Ratuszową na prezentację trofeum Men’s EHF EURO 2016 – Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn.

 

 

 

 

Krakowski przystanek Trophy Tour jest także okazją do przedstawienia Lokalnych Ambasadorów tej największej imprezy w historii polskiej piłki ręcznej.

Podczas niedzielnej uroczystości, o godz. 12.45 zostanie odsłonięte  efektowne trofeum, które 31 stycznia 2016 roku po finałowym meczu Mistrzostw Europy  w TAURON Arenie Kraków odbierze kapitan zwycięskiej drużyny.

Trofeum będzie można podziwiać pod Wieżą Ratuszową na Rynku Głównym aż do godz. 18.00.  Zachęcamy do tego wszystkich zainteresowanych.

Trophy Tour zainaugurowano 7 października w Warszawie – na 100 dni przed Men’s EHF EURO 2016, 10 października nagrodę dla triumfatora przyszłorocznych ME obejrzeli mieszkańcy Płocka, a 17 października – Kielc, czyli miast, z których wywodzą się dwa nasze najlepsze zespoły ligowe: Orlen Wisła i Vive Tauron. W sobotę, 24 października, prezentacja odbędzie się we Wrocławiu, a nazajutrz – 25 października w Krakowie. Później jeszcze, 27 października wizyta w Katowicach, a na zakończenie, 7 i 8 listopada – w Gdańsku.

Trophy Tour w Krakowie to już kolejne tegoroczne spektakularne wydarzenie w podwawelskim  grodzie związane z Men’s EHF EURO 2016 po majowym  międzynarodowym turnieju z udziałem reprezentacji Polski, Brazylii, Egiptu i Rumunii, czerwcowym losowaniu grup finałowych mistrzostw w Centrum Kongresowym ICE Kraków i towarzyskim meczu biało-czerwonych z Danią.