Uwaga – zmiana opłaty startowej w 13. Cracovia Maraton

Przypominamy, że jeszcze tylko do 28 lutego obowiązuje opłata za start w 13. Cracovia Maraton  w wysokości 93 zł. Od pierwszego marca wzrośnie do 113 zł. Wszystkich maratończyków, którzy nie zdecydowali się jeszcze na zmierzenie z trasą w Krakowie, zachęcamy do odwiedzenia naszego miasta i skorzystania z niższej opłaty startowej.

 

Opłata startowa w wysokości 113 zł będzie obowiązywać do zakończenia zapisów online – czyli do 12 maja. Później możliwe będą jeszcze zgłoszenia w Biurze Zawodów mieszczącym się na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana – w dniach 15,16 i 17 maja.

 

Internetowy formularz zgłoszeniowy do biegu głównego 13. Cracovia Maraton, któy odbędzie się 18 maja można znaleźć TUTAJ.

 

Pełny dystans maratoński w Krakowie mogą pokonać także rolkarze. IX edycja Cracovia Maraton na Rolkach odbędzie się w sobotę, 17 maja. Start wyznaczony jest na godz. 16.00, a zawodnicy rywalizować będą na pętli wokół Błoń Krakowskich.

 

Zapisy do tegorocznego Cracovia Maraton na Rolkach prowadzone są również za pomocą formularza internetowego, dostępnego TUTAJ.

 

Fot. Krzysztof Porębski