Trwają sobotnie imprezy w ramach Krakowskich Spotkań Biegowych

Padający deszcz nie zraził miłośników biegania i od rana uczestniczą w wydarzeniach, które odbywaja się w ramach Krakowskich Spotkań Biegowych. Wyniki Biegu o Puchar Radia RMF FM, IX Mini Cracovia Maraton oraz Cracovia Maraton na Rolkach można śledzić na żywo.

 

Sobotnie imprezy rozpoczęły się od Biegu Śniadaniowego, w ramach którego odbył się również Bieg Debiutanta - zajęcia pod patronatem firmy Timex, prowadzone przez Olgę Kalendarovą–Ochal oraz Paweł Ochala. Po biegu dzielili sie oni wiedzą z początkującymi maratończykami.

 

O 11.00 rozpoczął się panel biegów pod patronatem radia RMF FM, wyniki biegu o puchar patrona radiowego Krakowskich Spotkań Biegowych można śledzić online TUTAJ.

 

Od 11.30 w pawilonie medialnym Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana trwa także sesja naukowa pod patronatem rektora AWF w Krakowie prof. Andrzeja Klimka. Wykłady naukowców i trenerów cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

 

O 15.00 wystartuje IX Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego (wyniki online TUTAJ), a o 16.00 Cracovia Maraton na Rolkach (wyniki online TUTAJ).