Trening z Adamkiem

Przed sobotnią chwilą prawdy w Kraków Arenie, najbardziej znany i utytułowany pięściarz gali Polsat Boxing Night Tomasz Adamek przeprowadził we wtorek, 4 listopada pokazowy trening w centrum handlowym Bonarka City Center.

Za kilka dni Adamek stoczy walkę wieczoru z Arturem Szpilką, który spotka się z kibicami w wielickim Solnym Mieście w środę, 5 listopada o godz. 16.00.

 

Na z górą dwudziestominutowy, promocyjny występ Tomasza Adamka cierpliwie czekało w Bonarce kilka setek jego sympatyków, przed nim pojawiło się między linami jeszcze trzech innych uczestników krakowskiej gali: Andrzej Sołdra, Michał Syrowatka i Maciej Sulęcki.

 

Ringowe dokonania tego kwartetu przedstawił podczas wtorkowego treningu popularny komentator Polsatu Sport Mateusz Borek.

 

- Nie lubię być sam, uwielbiam rozmawiać z ludźmi, spędzać czas z rodziną a nie trenować samotnie przez dziesięć tygodni w Pensylwanii – mówił Tomasz Adamek o pobycie w Gilowicach i nietypowych przygotowaniach do pojedynku ze Szpilką. – Zapewniam, że nie poniosę czwartej porażki w karierze, zapraszam wszystkich do Kraków Areny!

 

Organizatorzy tego interesującego wydarzenia sportowego informują, że sprzedali już ponad 17 tysięcy biletów. Takiej frekwencji nie było jeszcze w Polsce  na żadnej imprezie bokserskiej w hali. Więcej widzów zgromadziła jedynie walka Tomasza Adamka z Witalijem Kliczką na Stadionie Miejskim we Wrocławiu we wrześniu 2011 roku.

 

Fot. MCH/ZIS