Trening w Puszczy Niepołomickiej

Maratońskie przygotowania nabierają tempa – dzięki dobrej pogodzie najbliższy trening przed 13. Cracovia Maraton  odbędzie się już w Puszczy Niepołomickiej. Spotykamy się w niedzielę, 2 marca o godz. 10.00 na parkingu przy drodze nr 75.

W Puszczy Niepołomickiej to wyjątkowe miejsce do biegania – ok. 6,5 km pętla, o szutrowej i przyjaznej dla biegających stóp nawierzchni. Z tygodnia na tydzień nasze treningi będą nabierały coraz to więcej maratońskich barw – w Puszczy ustawimy punkt odżywczy (banany, woda, herbata), a biegaczom będą towarzyszyć oklaski i zachęcające okrzyki. Zabierzcie też ze sobą odżywki (żele, napoje), których zamierzacie używać podczas docelowego startu – musicie zaobserwować swoją reakcję, a organizm dobrze je poznać.

 

Na stronie internetowej AZS AWF Kraków Masters znajduje się specjalna podstrona, na której znajdują się wszystkie informacje na temat treningów, w tym harmonogram zajęć i przykładowe mikrocykle treningowe. Można też zapoznać się poradami doświadczonego biegacza oraz zadać pytanie trenerowi.