SWATCH World Tour Silesia Open: Ricardo i Cunha triumfowali w brazylijskim finale

Brazylijski finał zorganizowanego w Mysłowicach turnieju SWATCH World Tour Silesia Open ? z pulą nagród 190 tysięcy USD ? wygrali RICARDO Alex Costa Santos i Pedro Enrique CUNHA, którzy w decydującym meczu pokonali duet PEDRO Solberg Salgado/MARCIO Henrique Barroso ARAUJO 2:1 (21:8, 19:21, 15:13).

„Brąz" wywalczyli Hiszpanie Pablo Herrera Allepuz/Adrian Gavira Collado po zwycięstwie nad włoską parą Paolo Nicolai/Daniele Lupo 2:0 (21:16, 21:11).

W turnieju głównym Mariusz Prudel i Maciej Kosiak, który zastąpił leczącego kontuzję Grzegorza Fijałka zostali sklasyfikowali na miejscach 13-16, Michał Kądzioła/Jakub Szałankiewicz zajęli ex aequo 17-24. lokatę, natomiast Michał Bryl/Maciej Rudol znaleźli się na pozycjach 25-32.