Strefa Kibica na Małym Rynku: Walczymy z Katarem!

Kibicuj naszym piłkarzom ręcznym w największej strefie STREFIE KIBICA w Polsce. RMF FM, TVP INFO i Miasto Kraków zapraszają do największej strefy kibica, gdzie wspólnie oglądać będziemy jutrzejszy mecz półfinałowy mistrzostw świata w piłce ręcznej POLSKA – KATAR.

Olbrzymi telebim (ponad 24 metry kwadratowe) stanie na Małym Rynku – bezpośrednia transmisja zacznie się o godz.16.30, a już kilka godzin wcześniej będzie można oglądać przekaz TVP SPORT.

 

Specjalny program w RMF FM wprost z Małego Rynku poprowadzą Kamil Baleja i Kasia Wilk, będą między innymi rozmawiać z rodzinami piłkarzy grających w Katarze.

 

A w ramach walki z katarem – każdy kibic będzie mógł napić się rozgrzewającej herbaty, dostanie żółto- niebieskie gadżety i specjalne rozgrzewające czekoladki skuteczne w walce z katarem.

 

Swoją obecność w strefie już potwierdzają gwiazdy krakowskiego sportu i kultury.

 

Sponsorami są firmy City i Magillo.

 

UWAGA! Strefa Kibica będzie otwarta do niedzieli.

 

A już za rok polskich piłkarzy ręcznych zobaczymy na żywo w Kraków Arenie - podczas Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn EHF EURO 2016, które odbędą się w dniach 15-31 stycznia.

 

W naszym mieście rozegranych zostanie aż 19 spotkań, w tym wszystkie najważniejsze - z finałem włącznie. W Krakowie przewidziano również ceremonie - otwarcia i zakończenia mistrzostw.

 

Fot. Norbert Barczyk/Archiwum ZPRP