Strefa Kibica EHF EURO 2016 na Małym Rynku

Przyjdź, baw się, kibicuj naszym! Zapraszamy do oficjalnej Strefy Kibica Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn Polska 2016, która w Krakowie zostanie zlokalizowana na Małym Rynku.

Codziennie, przez cały czas trwania turnieju (15-31 stycznia) Strefa Kibica będzie czynna w godz. 14.00-23.00. Ostatniego dnia EHF EURO 2016 – 31 stycznia wspólne oglądanie walki o medale rozpocznie się już o godzinie 12.00. Główną atrakcją będzie oczywiście możliwość zobaczenia „na żywo” wszystkich spotkań Mistrzostw, transmitowanych na olbrzymim telebimie. Dla widzów przygotowane zostaną specjalne leżaki i pufy. Strefa Kibica może pomieścić jednorazowo około 900 osób. Wstęp do Strefy Kibica jest bezpłatny.

Nie zabraknie również innych atrakcji – gier i zabaw związanych z piłką ręczną oraz animacji, przeznaczonych nie tylko dla najmłodszych, ale też dla tych trochę starszych.

Będą także występy artystyczne i muzyczne, specjalne pokazy oraz spotkania z Ambasadorami EHF EURO 2016 w Krakowie – grupą Motion Trio, Tomaszem Schimscheinerem, Rafałem Sonikiem i Michałem Kościuszko.

Na wszystkich kibiców reprezentacji Polski czekają też liczne konkursy, w których będzie można wygrać unikatowy „Zestaw Kibica”, bilety na finał i półfinały, repliki oficjalnych piłek Mistrzostw Europy, koszulki oraz wiele innych, równie atrakcyjnych nagród.

Dla fanów szczypiorniaka zostanie też przygotowana strefa gastronomii, w której serwowane będą między innymi ciepłe i zimne posiłki oraz napoje.

W Strefie Kibica znajdzie się również specjalne stoisko Miasta Krakowa, na którym organizowana będzie część atrakcji.