Sprawdź swoją formę – zacznij przygotowania do Cracovia Maraton 2014

Mimo że do 13. edycji Cracovia Maraton zostało jeszcze ponad pół roku, to trenerzy AZS AWF Kraków Masters zachęcają już teraz by podjąć przygotowania. W szczególności dotyczy to osób, które postanowiły zadebiutować na tym królewskim dystansie. Również marzący o poprawieniu swoich wyników powinni przystąpić do Testu Coopera. 19 października, w sobotę zapraszamy na stadion krakowskiej AWF!

Przebiec zdrowo i bezpiecznie maraton to nie jest taka prosta sprawa. Trzeba być do tego przygotowanym!

 

O czego zacząć? Jak zwykle od określenia swojej aktualnej dyspozycji. Tak, by przygotowania były jak najbardziej efektywne i sensowne. W Krakowie mamy szansę by zrobić to w czasie Testu Coopera. 19 października, w sobotę na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego klub sportowy AZS AWF Kraków Masters organizuje bezpłatny test wysiłkowy. Przyjdź, zbadaj swoją aktualną wydolność i dobierz odpowiedni sposób przygotowań. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia trenerów i naukowców. Trenuj bezpiecznie i z sensem.

 

W czasie testu będzie można wypożyczyć monitory pracy serca, a także skorzystać z praktycznych porad doświadczonych trenerów i biegaczy klubu AZS AWF Kraków Masters.

 

Do startu w 13. Cracovia Maraton, który odbędzie się 18 maja 2014 roku, mamy jeszcze dużo czasu, ale warto przetrenować zimę „z głową”.  Będziemy organizowali wspólne treningi przez cały okres przygotowań i będziemy Was o tym informowali na stronach Cracovia Maraton oraz na stronach klubu Masters. 

 

Szczegóły:

www.masters.krakow.pl

 

Zapisy:

http://masters.krakow.pl/zapisy

http://masters.azs-awf.pl/zapisy