Siatkarskie emocje na Suchych Stawach

W najbliższą niedzielę, 25 lutego o godz. 20:00 siatkarki Trefla Proximy podejmą w zmodernizowanej Hali Widowiskowo-Sportowej Suche Stawy zespół Enei PTPS-u Piła. Krakowski klub przygotował niespodziankę dla zorganizowanych grup młodzieży, które mają możliwość obejrzenia tego spotkania za darmo.

Z tej propozycji mogą skorzystać kluby sportowe, nie tylko siatkarskie, a także inne organizacje młodzieżowe. Zgłoszenia – w formie listy – należy nadsyłać do niedzieli (25 lutego), do godz. 12:00, na adres pawel.nowak@treflproxima.pl. Lista powinna zawierać nazwę klubu/organizacji, imiona i nazwiska dzieci/młodzieży oraz opiekuna.

Mecz odbędzie się w ramach 19. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet.

Przeciwniczki, z którymi krakowianki w 6. serii gier przegrały w Pile 1:3, zajmują aktualnie piąte miejsce w tabeli i walczą o pierwszą czwórkę.

Trefl Proxima Kraków, po zwycięstwach z POLI Budowlanymi Toruń, punkcie zdobytym w spotkaniu z Grotem Budowlanymi Łódź oraz zwycięstwie nad Polskim Cukrem Muszynianką Muszyna, awansował na ósmą lokatę w ligowej tabeli i nie ma zamiaru na tym poprzestać.

Dotychczas, w Hali Widowiskowo-Sportowej Suche Stawy krakowska drużyna rozegrała siedem spotkań. Na możliwe 21 punktów zdobyła 10. Warto dodać, że Trefl Proxima mierzył się z takimi zespołami jak Grot Budowlani Łódź, Developres SkyRes Rzeszów czy ŁKS Commercecon Łódź, a więc ekipami zajmującymi czołowe miejsca w naszej lidze.

19. kolejka Ligi Siatkówki Kobiet
Trefl Proxima Kraków – Enea PTPS Piła
NIEDZIELA | 25 LUTEGO | 20:00 |
HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA SUCHE STAWY (ul. Ptaszyckiego 4)

Fot. MCH/ZIS