Siatkarska Liga Narodów w TAURON Arenie Kraków: niespodzianki dla kibiców

Dla kibiców, którzy jeszcze nie posiadają biletów na mecze Siatkarskiej Ligi Narodów Mężczyzn – organizowane 26 i 27 maja w TAURON Arenie Kraków – a wybierają się na te spotkania i mają zamiar kupić wejściówki, przygotowane zostały specjalne niespodzianki.

Przygotowany został specjalny kod rabatowy KRAKOW, który upoważnia do zakupu biletów z 10% zniżką na wszystkie mecze (sobotnie – 26 maja i niedzielne – 27 maja).
Kod jest ważny w dniu 21 maja (poniedziałek) od godziny 00:00 do godziny 23:59.

Dodatkowo, 10 pierwszych osób, które kupi bilet – NA NIEDZIELNE (27 MAJA) SPOTKANIA – używając powyższego kodu, dostanie zaproszenia na zamkniętą sesję z reprezentacją Polski! Zaproszenia będą ważne tylko z biletami.

Zamknięta sesja z udziałem reprezentacji biało-czerwonych zostanie zorganizowana w TAURON Arenie Kraków 27 maja (niedziela), po meczu Polska – Kanada.

Podczas spotkania będzie możliwość zdobycia autografów całej kadry, przybicia piątki z nowym, charyzmatycznym trenerem – Vitalem Heynenem oraz zrobienia pamiątkowego zdjęcia! Dodajmy, że w gronie naszych obecnych reprezentantów są aktualni Mistrzowie Świata z 2014, a więc między innymi Michał Kubiak, Piotr Nowakowski czy Mateusz Mika. Możliwość spotkania się z nimi to nie lada gratka dla kibiców siatkówki!

Przypomnijmy, że w ramach rozgrywek Siatkarskiej Ligi Narodów Mężczyzn 2018 w TAURON Arenie Kraków odbędą się cztery spotkania. W sobotę, 26 maja o godz. 16:00 reprezentacja Polski zmierzy się z Rosją, a o godz. 19:00 Kanada zagra z Koreą Południową. W niedzielę, 27 mają o godz. 16:00 Polacy zmierzą się z Kanadyjczykami, a o godz. 19:00 Koreańczycy z Rosjanami.

Bilety obowiązują na poszczególne dni (sobota lub niedziela) i są dostępne TUTAJ.