Są jeszcze wolne numery startowe!

W pierwszym dniu funkcjonowania Biura Zawodów 10. Krakowskiego Biegu Sylwestrowego do imprezy zgłosiło się i opłaty startowe uiściło kolejne 200 osób. Oznacza to, że zostały jeszcze wolne numery startowe, jednak nie jest ich zbyt wiele. Wszystkich, którzy chcą wziąć udział w sportowej rywalizacji w duchu sylwestrowej zabawy, a jeszcze nie zapisali się do biegu, zapraszamy 31 grudnia do Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. św. Marka 34. Kto pierwszy, ten lepszy!

 

Przypominamy, że Biuro Zawodów czynne będzie w godz. 7.30-11.00. Każdy, kto chce być pewny startu, powinien przyjść jak najwcześniej!

 

Sportowcy, którzy zarejestrowali się już wcześniej drogą internetową i zostały im nadane numery startowe, po przyjściu do Biura Zawodów w pierwszej kolejności proszeni są o odszukanie swoich nazwisk na wywieszonych listach startowych, gdyż – z przyczyn technicznych – nastąpiły zmiany przyznanych pierwotnie numerów.

 

Zachęcamy do przebrania się w pomysłowe stroje i wzięcia udziału w Krakowskiej Paradzie Sylwestrowej. Szczegóły można znaleźć w regulaminie imprezy.

 

Do zobaczenia na starcie, w samo południe na Rynku Głównym w Krakowie!