PZPS zaprasza wolontariuszy do współpracy przy mistrzostwach świata

PZPS zaprasza osoby zainteresowane współpracą w ramach programu „Wolontariat FIVB Mistrzostw świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014” do przesłania wypełnionego kwestionariusza zgłoszeń.

Do udziału w naborze zaproszone są wyłącznie osoby powyżej 18-tego roku życia. Dopuszczalne jest złożenie aplikacji przez osoby, które uzyskają pełnoletność w okresie pomiędzy dniem złożenia aplikacji a terminem rozpoczęcia mistrzostw świata.

 

Formularz zgłoszeniowy znajduje się TUTAJ.Wskazanie miasta gospodarza i terminu z rozwijanej listy oznacza, że w tej miejscowości i we wskazanym terminie wolontariusz będzie dyspozycyjny dla organizatora turnieju. Organizator zastrzega sobie prawo do współpracy przez cały okres wyznaczony dla danego miasta lub  przez jego część.  Z uwagi na bardzo dużą liczbę zgłoszeń prosimy o nie składanie aplikacji równocześnie do kilku miast. Tego rodzaju zgłoszenia będą wykluczane z procedury aplikacyjnej.PZPS wyjaśnia, że  zgłoszenia mogą składać również obcokrajowcy zamieszkali na terenie Polski i posługujący się językiem polskim w stopniu co najmniej komunikatywnym (oświadczenie w tej sprawie należy przedstawić w uwagach wniosku aplikacyjnego). Nie będzie prowadzony nabór wolontariuszy zamieszkałych poza granicami Polski.Z uwagi na bardzo dużą liczbę zgłoszeń termin składania aplikacji został skrócony i upłynie w dniu 20 kwietnia 2014 roku.W dniu 10 maja wszystkie osoby, które złożą w wyznaczonym terminie zgłoszenia  otrzymają mailową informację o decyzji Organizatora w sprawie kwalifikacji do kolejnego etapu naboru do programu „Wolontariat”. 

Informujemy, że od 10 kwietnia 2014 roku nie jest prowadzona indywidualna korespondencja w sprawie wolontariatu poprzez adres pzps@pzps.pl. Wszystkie informacje i wyjaśnienia ukazywać się będą w zakładce „wolontariat”.