Puchar Polski w Radomiu: Trofeum dla Witczaka i Klimka

Dominik Witczak i Grzegorz Klimek zdobyli w Radomiu Puchar Polski w siatkówce plażowej mężczyzn. W finale pokonali Rafała Szternela i Damiana Wojtasika 2-0 (21-14, 21-14). W spotkaniu o 3. miejsce Sebastian Sobczak i Damian Słomka wygrali z Marcinem Kantorem i Arturem Bagińskim 2-1 (19-21, 22-20, 16-14).

Już w najbliższy piątek, 18 czerwca rozpocznie się w Krakowie III Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego, Przed rokiem na terenie kąpieliska przy ul. Bulwarowej triumfowali Grzegorz Klimek i Rafał Szternel, którzy w tym sezonie występują z innymi partnerami.
Oprócz turnieju mężczyzn z pulą nagród 20 tys. zł, w sobotę i w niedzielę odbędą  się w Nowej Hucie pokazowe gry kobiet z udziałem znanych zawodniczek siatkówki halowej: Magdaleny Śliwy i Agnieszki Śrutowskiej.