Przyjdź na Bieg Debiutanta i poznaj tajniki sztuki wygrywania maratonów!

W ramach programu Czas Debiutanta Timex w przeddzień startu zaprasza na Bieg Śniadaniowy – wspólną aktywność przed 13. Cracovia Marathon. Całość poprowadzą maratończycy – Olga Kalendarova–Ochal oraz Paweł Ochal.

Zapraszamy wszystkich biegaczy, dla których dystans 42, 195 km jest nowym wyzwaniem – mówi Paweł Ochal, wybitny biegacz, ambasador Timex. – W programie przewidzieliśmy rozgrzewkę, bieg na dystansie 4 km oraz wspólne rozciąganie. Porozmawiamy też na tematy nurtujące wielu poczatkujących maratończyków: co zjeść przed startem, jaką i czy poprowadzić rozgrzewkę, jak skupić się przed biegiem, w co się ubrać, jak wygrać ze słabością i tzw. ścianą, gdzie się ustawić i na jaki czas biec, co robić na punktach odżywczych oraz jak wygrać maraton – dodaje.

 

Wszystkich debiutujących maratończyków zapraszamy w sobotę, 17 maja o godz. 09:00 do pawilonu medialnego na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana, ul. Reymonta 22, Kraków.

 

Obowiązuje rejestracja: http://czasdebiutanta.pl/events/spotkanie-i-bieg-debiutanta-przed-maratonem-krakowskim/  i stroje sportowe.