Przygotowania do 17. PZU CM: 4 marca trening na tartanowej bieżni

W marcu zaczynają się starty (polecamy artykuł o wskazanym marcowym sprawdzianie biegowym). Czas na intensyfikację i kolejny krok w naszych przygotowaniach do krakowskiego maratonu. Proponujemy wyjątkowy tydzień. Potrenujemy jak zawodnicy klubowi!

W niedzielę planujemy przeprowadzić trening… na bieżni! Zobaczycie, że na stadionie da się, a nawet trzeba trenować do biegu maratońskiego! Wielu powie, że to niemożliwe. Przyjdźcie w niedzielę, a przekonacie się jaką „maratońską robotę” można wykonać na bieżni stadionu tartanowego. Co będziemy robić? A… to tajemnica. Na stadionie AWF, pod okiem doświadczonych szkoleniowców taki trening będzie skuteczny!

W niedzielę, 4 marca zbiórka tradycyjnie o godz. 10:00 przed głównym wejściem do TAURON Areny Kraków od strony ul. Lema. Stamtąd, po rozgrzewce przetruchtamy na stadion krakowskiej AWF.

A w środę, 7 marca o godz. 18:00 zapraszamy na zajęcia w hali lekkoatletycznej AWF przy ul. Śniadeckich 12.

Ciągle jest czas by wplatać w trening elementy ogólnorozwojowe. Ci z Was, którzy uczestniczyli już w takich zajęciach mogą potwierdzić, że był to jeden z najcięższych treningów naszego cyklu.

Zapraszamy na oba treningi!


Treningi są bezpłatne. Organizatorzy zapewniają napoje i opiekę trenerską dla osób na każdym poziomie zaawansowania.