Przygotowania do 16. PZU CM: po Lasku Wolskim, powrót przed TAURON Arenę Kraków

Zapraszamy na kolejny z serii oficjalnych treningów przygotowujących do 16. PZU Cracovia Maraton. W najbliższą niedzielę, 5 marca zbiórka biegaczy wyznaczona jest na godz. 10.00, w tradycyjnym miejscu – przed głównym wejściem do TAURON Areny Kraków od strony ul. Lema.

Wiosna zmierza do nas wielkimi krokami i mamy nadzieję, że czujecie też zbliżający się maraton! Kto był w ubiegłą niedzielę na „wyjazdowym” treningu w Lasku Wolskim ten wie, że w grupie i pod okiem trenerów dużo łatwiej zrealizować założenia treningowe.

Po wielu okrążeniach i lekko górzystym terenie, nadszedł czas na sprawdzenie się na płaskim. Na maratończyków (i wszystkich innych miłośników biegania!) w trakcie najbliższego treningu czekają nie tylko piękna pogoda oraz „mastersowa” herbatka, ale również 15 „kilometrówek”, pokonywanych z krótkimi przerwami i pod okiem trenerów na pętli wymierzonej w Parku Lotników Polskich.

Kto nie chce się stresować 30 kwietnia na starcie 16. PZU Cracovia Maraton, niech lepiej czym prędzej dołączy do naszej biegowej drużyny!

Organizatorzy zapewniają napoje izotoniczne, wodę mineralną i ciepłą herbatę. Nie zapewniamy szatni ani tzw. depozytu. Uczestnicy deklarują, że biorą udział w zajęciach na własną odpowiedzialność.

Fot. Roman Górecki