Przygotowania do 15. PZU Cracovia Maraton: treningowy Lany Poniedziałek w Puszczy Niepołomickiej

Zapraszamy na kolejne zajęcia przygotowujące do startu w 15. PZU Cracovia Maraton. Już tradycyjnie, podczas Świąt Wielkanocnych spotykamy się w Puszczy Niepołomickiej – nie w niedzielę, a w poniedziałek i urządzamy treningowy śmigus-dyngus!

15., jubileuszowa edycja Cracovia Maraton zbliża się wielkimi krokami. Mimo że wiosna i  święta – to nie dajcie się teraz rozleniwić! Nadchodzące trzy tygodnie kwietnia mają kluczowe znaczenie w przygotowaniach. Po świątecznych obżarstwach, proponujemy Wam spotkanie w Lany Poniedziałek na wyjątkowym treningu w Puszczy Niepołomickiej.

Po co biegać po osiedlu z sikawką? Po co szukać króliczka w okolicznych parkach? W poniedziałek zabierzcie rodzinę i gości na spacer do Puszczy. Tam ich polejemy wodą, a Wy wykonacie „robotę” do maratonu. W pierwszy dzień świąt gromadźcie kalorie, by w drugi mieć co spalać! Przebiegniemy trochę maratońskich kilometrów.

Spotykamy się jak zwykle o godz. 10.00 na parkingu  przy drodze N75 w kierunku Szarowa. Będzie to trzeci trening z cyklu LSD (Long Slow Distance). Zajęcia prowadzone są na specjalnej pętli o długości 6,4 km.

Będzie wesoło i przyjaźnie!

Organizatorzy zapewniają wodę mineralną, napoje izotoniczne i herbatę.

Zapraszają nasi Trenerzy, z Darkiem Kaczmarskim na czele!

Szczegółowe informacje na temat zajęć odbywających się w ramach przygotowań do 15. PZU Cracovia Maraton oraz kadry trenerskiej można znaleźć TUTAJ.

Zapraszamy na oficjalne wydarzenie na Facebooku!