Przed LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017: 19 sierpnia Siatkarska Strefa na Placu Szczepańskim

Znacie centrum Krakowa? Oczywiście! Wiecie, gdzie jest Plac Szczepański? Na pewno, tak! To przecież zaledwie 100 metrów od Rynku Głównego. Tam właśnie w sobotę, 19 sierpnia, od godz. 10:00 do 22:00 spotkamy się by przygotować wysoką formę na Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017.

Jeśli zechcecie do nas dołączyć, musicie koniecznie przyjechać w pobliże Placu Szczepańskiego tramwajem promującym tegoroczne Mistrzostwa Europy. Musicie tylko uważać na kontrolerów, choć podobno zamiast mandatów mają rozdawać… zaproszenia na mecze w TAURON Arenie Kraków!

„Igła”, „Kadziu” i urodziwe hostessy. A z nimi jeszcze Orzeł Złotek – Maskotka LOTTO EUROVOLLEY Poland 2017. Nie możecie zmarnować takiej okazji.

Na Placu Szczepańskim przez cały niemal dzień Siatkarska Strefa z mnóstwem dobrej muzyki i szeregiem atrakcji:

- prezentacja Trofeum

- animacje i konkursy

- od 17:00 spotkanie z Ambasadorami LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 w Krakowie: Józefą Ledwig, Elżbietą Porzec-Nowak, Magdaleną Śliwą, Wacławem Golcem, Krzysztofem Ignaczakiem i Grzegorzem Wagnerem oraz niezwykły mecz w niecodziennej obsadzie, z komentarzem Łukasza Kadziewicza, mile widziani kibice w roli… zawodników; dla odważnych – niespodzianki!

Zapraszamy w sobotę, 19 sierpnia, w godz. 10:00-22:00 na Plac Szczepański w Krakowie do Siatkarskiej Strefy LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017.