Przed EUROVOLLEY 2017: o przygotowaniach z Miastami Gospodarzami i Telewizją Polsat

Zorganizowane w tym tygodniu w Warszawie spotkanie Komitetu Operacyjnego Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn z przedstawicielami Miast-Gospodarzy EUROVOLLEY 2017: Krakowa, Katowic, Gdańska i Szczecina oraz Telewizji Polsat poświęcone było sprawom promocji i przygotowań do turnieju.

Kraków reprezentowały:  Magdalena Nowak-Obrzut – Zastępca Dyrektora Zarządu Infrastruktury Sportowej i Agnieszka Biernat – Kierownik Działu Marketingu i Organizacji Imprez w ZIS.

Uczestnicy spotkania poznali szczegóły organizacyjne ME, stan przygotowań obiektów, zasady sprzedaży i strukturę cen biletów, plany reklamowo-promocyjne, kwestie związane z telewizją i kontaktami z mediami.

Podczas dyskusji sporo uwagi poświęcono sprawom logistycznym. Mistrzostwa rozegrane zostaną w pięciu miastach, areną Ceremonii Meczu Otwarcia będzie bowiem Stadion PGE Narodowy w Warszawie.

Rywalizacja najlepszych siatkarzy Starego Kontynentu rozpocznie się 24 sierpnia a zakończy 3 września wielkim finale w TAURON Arenie Kraków.