Promocyjne ceny biletów na mecze siatkarzy w Lidze Światowej

Od 13 do 17 lipca w TAURON Arenie Kraków odbędzie się Finałowy Turniej Ligi Światowej siatkarzy – Final Six. Na tę imprezę, a także na turniej rundy interkontynentalnej, który zostanie rozegrany od 24 do 26 czerwca w Łodzi, Polski Związek Piłki Siatkowej przygotował promocyjne ceny biletów.

W Łodzi reprezentacja Polski zmierzy się z Argentyną, Rosją i Francją. Na wszystkich kibiców, którzy chcą wspierać biało-czerwonych, przygotowano wyjątkowe promocje na bilety rodzinne – nawet do 40%.

Od 15 czerwca miłośnicy siatkówki mogą skorzystać ze specjalnej promocji rodzinnej i odebrać zniżki na bilety na turniej w Łodzi:

1+1 – 20% zniżki

1+2 – 30% zniżki

1+3 – 40% zniżki

W ramach promocji każdy z kibiców może zakupić maksymalnie cztery bilety.

Z kolei, w dniach 13-17 lipca polscy siatkarze w roli gospodarza zagrają w Final Six w Krakowie, gdzie zmierzą się z najlepszymi pięcioma drużynami rundy interkontynentalnej. Dla osób, które chciałyby wspierać biało-czerwonych zarówno w Łodzi, jak i Krakowie, przygotowana została jeszcze jedna promocja – 20% zniżki na zakup biletów na Final Six. Sprzedaż biletów na półfinały, mecz o trzecie miejsce oraz finał FIVB WORLD LEAGUE w Krakowie rozpoczęła się w czwartek, 16 czerwca.

Wszystkie osoby, które do tej pory zakupiły bilety oraz osoby, które zdecydują się na wsparcie Polaków w Łodzi otrzymają w formie wiadomości e-mail unikalny kod uprawniający do zakupu biletów na Final Six w promocyjnej cenie. W celu bieżącej obsługi promocji został uruchomiony adres e-mail: krakow@ebilet.pl pod którym będzie można uzyskać dodatkowe informacje.

Bilety są do nabycia na stronie ebilet.pl.

Uwaga! Promocja cen wejściówek na Final Six dotyczy zakupu biletów jednodniowych z wyłączeniem karnetów.