Promocja X Cracovia Maraton i KRS w Krynicy

Przedstawiciele Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie zostali zaproszeni do uczestnictwa w Targach Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego w Krynicy i w weekend, 11 i 12 września promowali tam X, jubileuszowy Cracovia Maraton, który odbędzie się 17 kwietnia 2011 roku oraz markę Krakow Royal Sports ? ze szczególnym naciskiem na zbliżające się IV Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Biegu Górskim BIEG TRZECH KOPCÓW. Rywalizacja między krakowskimi kopcami będzie miała miejsce już 3 października.

Krakowskie stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Można było na nim znaleźć specjalne wydawnictwo współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu „Kraków nie tylko zabytkami stoi..." kampanii Krakow Royal Sports - „Przewodnik Sportowy", a także ulotki zapraszające na X Cracovia Maraton. Uczestnicy targów - zawodnicy, miłośnicy biegania i kibice ciepło wypowiadali się o imprezach organizowanych w imieniu Gminy Miejskiej Kraków przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie. Zadawali wiele szczegółowych pytań, a najistotniejsze były dla nich kwestie terminów imprez i opłat startowych. Z ciekawością pytano również co to jest Krakow Royal Sports i o portal internetowy www.sport.krakow.pl .

Efekty uczestnictwa ZIS w Targach Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego w Krynicy są już widoczne - nastąpił znaczny wzrost liczby uczestników zapisujących się na listy startowe IV BIEGU TRZECH KOPCÓW i X Cracovia Maraton.


Krakowskie stoisko na Targach Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego w Krynicy