Podziękowania dla Strażnika Miejskiego – Maratończyka

Dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie i 15. PZU Cracovia Maraton Krzysztof Kowal podziękował w czwartek, 19 maja Strażnikowi Miejskiemu Włodzimierzowi Marciszowi, uczestnikowi wspomnianej imprezy wspaniałej postawy. Na trasie Maratończyk udzielił pomocy dwóm biegaczom, gdy zupełnie opadli z sił.W trakcie spotkania w siedzibie ZIS, z udziałem Komendanta Straży Miejskiej w Krakowie Adama Młota, Włodzimierz Marcisz otrzymał okolicznościowy adres i upominki.

„Proszę przyjąć wyrazy uznania dla Pana postawy na trasie 15. PZU Cracovia Maraton. Serdecznie dziękuję za wykazanie się godnym podziwu zachowaniem (…) W pełni wykorzystał Pan wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas pracy w Straży Miejskiej, bez wahania czyniąc z nich użytek (…) Życzę powodzenia w kolejnych startach” – czytamy w dokumencie podpisanym przez Dyrektora Krzysztofa Kowala.

Stanisław Marcisz, dziękując za wyróżnienie, powiedział, że dedykuje je uczestnikom 15. PZU Cracovia Maraton, szczególnie tym, którzy podobnie jak on nie wahali się przyjść innym z pomocą.

Fot. MCH/ZIS