Po zmianie trenera piłkarze Wisły nadal przegrywają

Tomasz Kulawik, który w środę zastąpił na stanowisku piłkarzy Wisły Kraków Michała Probierza nie zdołał przerwać złej passy 13-krotnego mistrza Polski w rozgrywkach ekstraklasy. W piątek, 5 października, krakowianie przegrali z Legią w Warszawie 1-2 (1-2).

Przywrócony przez Kulawika do zespołu Łukasz Garguła odwzajemnił to zaufanie efektowną bramką, zdobytą w 13. minucie z wolnego.

Gospodarze, jeszcze w pierwszej połowie skutecznie odpowiedzieli dwoma trafieniami - w 16 i 25 min - Jakuba Koseckiego, syna wielokrotnego reprezentanta kraju, obecnie posła i jednego z pięciu kandydatów do zajęcia fotela prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, Romana Koseckiego, który oglądał mecz z trybun stadionu przy ulicy Łazienkowskiej.

Od 74 min Wisła grała w „dziesiątkę", gdy ukarany drugą żółtą kartką i w jej następstwie czerwoną musiał opuścić boisko Cezary Wilk.