Po internetowych zapisach - rekordowa liczba chętnych do biegu!

Zakończyły się internetowe zgłoszenia do III Międzynarodowych Otwartych Mistrzostw Krakowa w Biegu Górskim - "Bieg Trzech Kopców" . Ostateczny termin ich dokonywania minął 30 września, o godz. 24. Trzecia odsłona tej imprezy cieszy się rekordowym zainteresowaniem. Dotychczas na listę startową wpisało się 544 biegaczy!

Dla porównania przypomnijmy, że do pierwszej edycji „Biegu Trzech Kopców", w 2007 roku, zgłosiło się 341 biegaczy, a ukończyło go 264 najwytrwalszych śmiałków. Natomiast w zeszłym roku na starcie stanęło 361 osób, a do mety udało się dobiec 358 z nich. 
Wszyscy, którzy w tym roku nie zdążyli lub nie mogli zgłosić się na listę startową za pośrednictwem Internetu nie muszą się jednak martwić, gdyż pozostały im jeszcze dwie możliwości. Pierwszą z nich jest wypełnienie formularza, który jest załączony do ulotki i wysłanie lub dostarczenie go do siedzyby Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie, mieszczącej sie przy ul. Walerego Sławka 10, a druga to zapisanie się bezpośrednio przed startem „Biegu Trzech Kopców". Biuro zawodów będzie otwarte już od godz. 7.30 (umiejscowiono je w Szkole Podstawowej nr 29 przy al. Dembowskiego 12 w Krakowie) i do godz. 10 będą tam również przyjmowane zgłoszenia.