Od 7 kwietnia sprzedaż biletów na MŚ siatkarzy

Polski Związek Piłki Siatkowej poinformował  o terminach rozpoczęcia  sprzedaży biletów na mecze Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014 i spotkania tegorocznej edycji Ligi Światowej.

PZPS podał również daty początkowe rozprowadzania wejściówek na turnieje kwalifikacyjne reprezentacji Polski kobiet i  mężczyzn do mistrzostw Europy oraz na finał grupy 2 World Grand Prix siatkarek.

 

W centrum uwagi kibiców znajduje się dystrybucja kart wstępu na finały MŚ siatkarzy (30.08.-21.09.) i Ligę Światową. Obie te imprezy będziemy mogli obejrzeć m.in. w Krakowie.

 

7 kwietnia ruszy sprzedaż biletów na mistrzostwa świata (w Krakowie odbędzie się rywalizacja w grupie D a także 2 mecze trzeciej fazy turnieju – z udziałem Polaków, jeśli do niej awansują).

 

Już  od 3 marca będzie można nabywać karty wstępu na Ligę Światową (w tym na spotkanie Polska–Brazylia 20 czerwca w Krakowie) i wejściówki na kwalifikacje mistrzostw Europy (Polki – w Bydgoszczy, Polacy – we Wrocławiu), natomiast od  5 maja na finał grupy 2 World Grand Prix.

 

Szczegóły sposobów dystrybucji i ceny biletów podane zostaną w późniejszym terminie.