Od 2 czerwca bezpłatne wejściówki na otwarte treningi piłkarzy Anglii, Holandii i Włoch

W przyszłym tygodniu odbędą się w Krakowie otwarte treningi uczestników EURO 2012: 5 czerwca (wtorek, godz. 19.00) piłkarzy Włoch na stadionie Cracovii, 6 czerwca (środa, godz. 17.30) Holendrów na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana (Wisły) oraz 8 czerwca (piątek, godz. 10.30) Anglików na Stadionie Miejskim na Suchych Stawach (Hutnika). W sobotę, 2 czerwca rozpocznie się rozprowadzanie bezpłatnych wejściówek-zaproszeń na te wydarzenia.

Szczegółowe informacje o sposobach i zasadach dystrybucji tych zaproszeń na trzy krakowskie stadiony, areny otwartych treningów ekip: Anglii, Holandii i Włoch znajdują się stronie internetowej: www.krakow.pl .

Bezpłatne wejściówki na zmodernizowany, pod nadzorem Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie, Stadion Miejski na Suchych Stawach, gdzie 8 czerwca na otwartej sesji treningowej zaprezentują się piłkarze Anglii, będzie można otrzymać wyłącznie w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego, przy ul. Powiśle 11.


Sprawy dotyczące pobytu i treningów wspomnianych drużyn w Krakowie, ich przylotów i podróżowania w czasie EURO 2012, kwestie bezpieczeństwa w mieście i zmian w organizacji ruchu, szczególnie w bliskim sąsiedztwie hoteli, w których będą mieszkać piłkarze, zostały przedstawione i omówione 29 maja podczas konferencji prasowej, zorganizowanej przez Urząd Miasta Krakowa.Stadion Miejski na Suchych Stawach


Stadion Miejski im. Henryka Reymana


Stadion MKS Cracovia                                                                                                                     Fot. MCH/ZIS